SOLIDWORKS MBD

 

SOLIDWORKS® MBD

SOLIDWORKS MBD (Model Bazlı Tanımlama), SOLIDWORKS için çizim gerektirmeyen entegre bir üretim çözümüdür. SOLIDWORKS MBD geleneksel 2D çizimlerini kullanmak yerine, üretim süreci kılavuzluğunu doğrudan 3D olarak yaparak üretimi kolaylaştırır, döngü süresini kısaltır, hataları azaltır ve endüstri standartlarını destekler.

Boyutlar, toleranslar, model verileri, yüzey kaplaması, kaynak sembolleri, Malzeme Listesi (BOM), tablolar, notlar ve diğer gösterimler gibi 3D Ürün İmalat Bilgilerini (PMI) tanımlayın.
3D PMI bilgilerini 3D modellerle birlikte düzgün, yapısal ve kolayca kullanılabilecek bir şekilde düzenleyin.

3D çıktı şablonlarını birden çok değişken [mühendislik çizimleri ve teklif talebi (RFQ) gibi] ve departman [Operasyon, Üretim, Kalite ve Satın Alma gibi] için özelleştirin.
3D verileri ve PMI bilgilerini eDrawings®, 3D PDF ve STP242 gibi endüstri standardı dosya biçimlerinde yayınlayın.

31000A Askeri Standardı, ASME Y14.41, ISO 16792 ve DIN ISO 16792 gibi endüstri standartlarını destekler.

3D verilerini doğrudan paylaşarak ve arşivleyerek 2D çizimlere dayanan yeniden modelleme süresini kendiniz ve tedarikçileriniz için ortadan kaldırın.

SOLIDWORKS MBD, 3D Ürün İmalat Bilgilerini (PMI) sektör standardı dosya biçimlerinde tanımlamanıza, düzenlemenize ve yayınlamanıza yardım eder. Üretim sürecine doğrudan 3D olarak rehberlik ederek üretimi kolaylaştırır, döngü süresini kısaltır, hataları azaltır ve endüstri standartlarını destekler.

Videoları izleyin                                          Broşürü inceleyin                                          Teklif Alın

SOLIDWORKS Teklifi İste

    (*)Doldurulması zorunlu alanlar.