CNC Makina Servis Hizmetlerimiz

Ses3000 CNC gerek merkez binasında ve şubelerinde, gerekse müşterilerinin kendi işyerlerinde sanayicilerimizin hizmetine sunmuş olduğu tüm sistemlere ait eğitim ve servis hizmetlerini büyük bir titizlikle ve başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Tezgah cinslerine bağlı yedek parça stokumuz, uzman ve deneyimli, genç, dinamik teknik elemanlarımız sayesinde de servis gereksinimlerimizi en kısa sürede en hızlı biçimde sunmaktayız. Sürekli ve kaliteli servis düşüncesiyle gerek Yazılımlar (SolidWorks, MasterCAM, Simpoe), gerekse Donanım (Makinalar: YCM SUPERMAX, JOEMARS, Coord3) konusunda 24 saat hizmet veren TSE belgeli ve yurtdışındaki üretici firmalardan sürekli eğitim alan servis ekibimiz mevcuttur. Ses3000 CNC aynı anda 30 kişiye uygulamalı eğitim verebilecek kapasitede üst seviyeli konfigürasyonlarla donatılmış eğitim merkezine sahiptir. Burada gerek kendi müşterilerinden, gerekse dışarıdan gelen talepleri karşılamak için sürekli olarak SolidWorks ve MasterCAM eğitimleri vermektedir.

Ses3000CNC daha kaliteli ve hızlı hizmet vermek için, satış öncesi ve sonrası tüm faaliyetlerini, belirli bir sistematik çalışmalar doğrultusunda sürdürmektedir. (Potansiyel müşteri ziyaretleri, parça etüt çalışmaları, müşterilerimize teknik destek hizmeti vermek, mevcut müşterilerimize periyodik bakımlar, yedek parça stokları, vs.) gibi sistemler uyguladığımız sistematik çalışmalardır.

Ayrıca, Ses3000 kurduğu Konya, Bursa, İzmir ve Ankara şubeleri ile yurt genelinde satış sonrası hizmetleri tek elden müşterilerine daha yakın olarak kısa sürede vererek yürütmektedir.

Ses3000 CNC siz sayın müşterilerimize, daha kaliteli ve hassas servis hizmeti verebilmemiz için, CNC Takım Tezgahlarına kalibrasyon yapma imkanı veren RENISHAW LASER Interforemeter ve yine RENISHAW Ball-Bar cihazlarını firmamız bünyesine katmıştır. Ses3000 CNC verdiği standart servis hizmetleri yanında daha hassas ve daha verimli çalışan müşterilerimiz için aşağıdaki şekilde ileri düzey servis ve bakım hizmetlerini de başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

SES3000 CNC SERVİS EKİBİ

Vizyonumuz
• Profesyonel ve alanında uzmanlaşmış servis ekibi ile satmış olduğumuz tüm ürünlerimizin müşterilerimizde sorunsuz ve verimli olarak çalışmasını sağlamak.
• ÜST SEVİYEDE Müşteri memnuniyeti.
• Güler yüzlü ve kaliteli servis.
• Sorunları hızlı bir şekilde çözme.
• Hızlı yedek parça temini (stok ile)
• Verilen servisin kesin çözüm olması.
• Müşterilerle yıllık bazda koruyucu bakım anlaşmaların yapılması.
Teknik Servis konusunda ihtiyaçlarınız için lütfen çekinmeden arayınız.
Tel: 0212 – 674 25 07 veya 674 25 08
(Servis Departmanı : Yonca GAMSIZ ile irtibata geçebilirsiniz)

CNC Tezgahlara Lazer ile Kalibrasyon

Laser ile doğrusallık ve açısallık testi,hataların düzeltilmesi ve tezgah kalibrasyon raporu


CNC Tezgahların Ball-Bar ile Testi

Ball-Bar ile dairesellik testi, hatalrın düzeltilmesi ve Ball-bar testi raporu


SERVİS Talep Formu

Lütfen Makinanızın Modelini de yazarak SERVİS TALEP Formunu doldurup Gönder ‘e basınız,
Ekibimiz en kısa sürede sizlerle iletişime geçecektir.