YCM CNC Dik İşlem Merkezleri

CNC Dik işleme Merkezleri

NMV Serisi Kutu Kızaklı CNC Dik İşleme Merkezleri

NMV Serisi Düşey İşleme Merkezi, verimli üretim endüstrileri için en yeni geliştirilmiş makinadır; Otomobil, havacılık, elektronik ve hassas kalıp ve kalıp endüstrisinde yaygın olarak benimsenmiştir; Özellikle geniş Y ekseni tasarımı çoğu kalıp ve kalıp uygulamalarını barındırıyor.

NXV Serisi Rulmanlı Kızaklı CNC Dik İşleme Merkezleri

NXV serisi, yüksek hassasiyet ve uygun fiyata mükemmel maliyet performansı sunar. NXV1020A otomotiv iş dükkanlarının ve elektronik endüstrilerinin farklı işleme gereksinimlerini karşılayan yüksek hız ve yüksek sertlik özelliklerini içerir. Yüksek hassasiyetli NXV1020AM, otomotiv, mekanik ve elektronik endüstrilerinin kalıp ve kalıp işleme taleplerini karşılamaktadır.

NSV Masuralı Hızlı Seri CNC Dik İşleme Merkezleri

Yüksek hızlı işleme ihtiyaçları için ultra hızlı dikey işleme merkezi olan yeni NSV serisi, mükemmel eksenel ve radyal kesme rijitliği, yüksek hızda yüksek performans ve yüksek talaş kaldırma oranı sunar.

TV Serisi Rijit Kutu Kızaklı Dik İşleme Merkezleri

TV serisi, mükemmel makine rijitliği ve performansının zorlu işleme koşullarına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Bu seri, otomotiv, havacılık, elektronik ve çeşitli kalıplar ve kalıplar üretmek gibi geniş uygulama alanları için uygundur.

FV Serisi CNC Dik İşleme Merkezleri

YCM FV serisi, otomotiv, havacılık, elektronik ve iş atölyeleri gibi yüksek hassasiyetli ve yüksek verimlilik gerektiren endüstriler için özel olarak tasarlanmış yüksek hızlı ve yüksek güçlü dikey işleme merkezidir.

NTV Serisi CNC Dik İşleme Merkezleri

Yüksek Verimli T-Tabanlı Dik İşleme Merkezi
NTV Serisi, mükemmel doğruluk ve performans ile büyük ölçekli ve parça işleme taleplerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.

TCV Serisi CNC Dik İşleme Merkezleri

3 eksenli seyyar sütun dikey işleme merkezi, uzun iş parçalarını, iş gereksinimlerinizi mükemmelleştirmek için ultra yüksek ilerleme hızı ve verimlilik ile genişletmek için özel olarak tasarlanmıştır.

NFX Serisi CNC Dik İşlem Merkezleri

Yüksek performanslı YCM NFX 5 eksenli dikey işleme merkezi özellikle havacılık, otomotiv, tıbbi, iş atölyesi ve kalıp ve kalıp uygulamaları için kompleks yüksek kaliteli parçalar için tasarlanmıştır. Kaba işleme ile finiş işlemlerine kadar, NFX serisi, imalatçıların, işleme kalitesini arttırırken ve kompleks parça işleme süreçlerinin hassasiyetini arttırırken, kurulum sürelerini ve genel teslim sürelerini azaltmalarını sağlar.

 

NDV Serisi CNC Dik İşleme Merkezi

NDV serisi, yüksek nemlendirme etkisi ile en iyi yapısal tasarım sayesinde mükemmel kesme hassasiyeti sağlar. NDV serisinin özel yüksek performanslı işleme modu, en hızlı işleme verimi ve optimum doğruluğu sağlar. NDV serisi kalıp ve kalıp endüstrileri için en iyi seçimdir.

WV Serisi CNC Dik İşleme Merkezleri

WV serisi, yüksek verimli işleme gerektiren endüstriler için geniş Y ekseninin özelliği  ile tasarlanmıştır.

FX Serisi CNC Dik İşleme Merkezleri

FX serisi, yüksek performanslı işleme için tasarlanmış son işleme merkezidir. 5 eksenli eşzamanlı hareketi, aşırı çalışma performansı arttırır.

DV Serisi Dik İşleme Merkezleri

Yüksek Verimli Çift Milli İşleme Merkezi

DV serisinin çift işmili, çift Z ekseni aynı anda çalışabilir ve bağımsız alet ölçümü ve kompanzasyonu ile bağımsız olarak kontrol edilebilir. Aynı alana sahip işleme merkezleriyle karşılaştırıldığında, DV serisi üretkenliği% 60’a kadar artırır, yatırım maliyetini büyük ölçüde azaltırken üretkenliği yepyeni bir seviyeye çıkarır. DV serisinin kitlesel ve hızlı işleme kapasitesi, elektronik endüstrilere büyük rekabet gücü sağlar.