Kurumsal

SES3000 CNC Takım Tezgahları ve Bilgisayar Sistemleri Ltd. Şti.

SES3000 CNC Firması, Sanayi Sektöründeki Üretici firmalara Tasarımdan İmalata ve Kalite Kontrole kadar tüm gelişmiş ileri düzey üretim teknolojilerini sağlar. Kurulum, uygulamalı eğitim ve satış sonrası teknik destek hizmetleri ile üretici firmaların çözüm ortağıdır. 

SES3000 Tanıtım Videosu

SES3000 CNC Takım Tezgahları ve Bilgisayar Sistemleri (CAD/CAM) Ltd. Şti., isminin getirdiği sorumluluk ile Satış, Eğitim ve Servis hizmetlerini kurulduğu 1994 yılından beri siz değerli sanayicilerimize sağlamayı görev edinmiştir. Hedefimiz; sağladığımız teknolojiler ile Türk sanayicisinin ve özellikle de KOBİ ‘lerin rekabet gücünü arttırmak, daha kaliteli ve verimli üretim yapmasını sağlamaktır. Bu düşünce ile firmamız müşterilerimize doğru zamanda doğru ürünleri sunmuştur ve maksimum hız ile eğitim, servis ve destek hizmetlerini vererek müşterilerimizin ÇÖZÜM ORTAĞI olmuştur.

SES3000 Firması;
  • MasterCAM Türkiye Distribütörü
  • YCM SUPERMAX CNC Türkiye Distribütörü
  • JOEMARS EDM Türkiye Distribütörü
  • COORD3 CMM  Türkiye Distribütörü’dür.
  • AMADA-Japon ve PALMARY-Taiwan TAŞLAMA Tezgahları Türkiye Distribütörü’dür.

YCM ürünlerinde Avrupa’da 1996 yılından bu yana en çok satan firma ödülünü firmamız Ses3000 CNC almaktadır. Dünya’da da Çin ve Amerika’dan sonra 3. en çok satan firma ödülüne yine Ses3000 CNC sahiptir.

SolidWorks firmasından da sürekli olarak “Tüm SolidWorks ve Entegre Ürünler Hedeflerini %100 Tamamlayan SolidWorks Distribütörü” ödülü ve bu ödüle ilaveten beraberinde 2. ödül olarak “Presidents Club” ödülünü de almıştır.

Ses3000 CNC İstanbul Merkez Ofisi
SES3000 CNC, her biri konusunda uzman, sertifikalı, tecrübeli ve dinamik kadrosu ile müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmetler ve çözümler sunmaktadır. Ayrıca, 1996 yılından itibaren Konya’da, 1997 yılından itibaren Bursa’da ve 2005 yılından itibaren de İzmir ve Ankara şubelerini açmıştır.

Şubeleri ile gerek satış, gerekse satış sonrası hizmetleri tek elden müşterilerine daha yakın olarak kısa sürede vererek yürütmektedir.

SES3000 CNC, 2003 yılında bünyesine RENISHAW LAZER Kalibrasyon ve RENISHAW Ball-Bar Cihazlarını katarak, CNC Takım Tezgahları ve 3 Boyutlu Koordinat Ölçme makinelerine servis verme konusunda Türk Sanayisini kaliteli hizmetle tanıştırmıştır.

Böylece değerli müşterilerimizin tezgah ölçü hassasiyetleri ve performanslarında kayıplar olmaması ve yatırımlarının değerlerini uzun süre korumaları sağlanmıştır. Ses3000 CNC Ltd. Şti. ’nin 2020 yılı itibari ile toplam 7500 ‘in üzerinde ürünü Türk Sanayisinin hizmetine sunmuş ve bunları devreye alıp, gerekli eğitimleri verdikten sonra çalışır vaziyette müşterilerine teslim etmiştir. Bu ürünler ile ilgili satış sonrası hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir. SES3000 CNC, 2008 yılında SolidWorks’ün Türkiye distribütörlüğünü de alarak, müşterilerine tasarım aşamasında da çözüm sunmaya başlamıştır.

Müşterilerine Aşağıdaki Ürünler ile Komple Çözüm Sunuyoruz.

Eğitim Hizmetleri

SES3000 CNC, Bayrampaşa Merkez Binasında aşağıdaki konularda TEKNOLOJİK Eğitimler vermeye başlamıştır.

  • MasterCAM Bilgisayar Destekli İmalat Programı Eğitimleri
  •  CNC İş Merkezi ve TORNA Tezgahları UYGULAMALI olarak Kullanımı (Operatörlük)
  •  CNC İş Merkezi ve TORNA Tezgahlarının UYGULAMALI olarak ISO Programlaması
  • CMM – Uygulamalı 3 Boyutlu Koordinat Ölçme Eğitimleri
  •  3D YAZICI Sistemleri Eğitimleri

Daha detaylı bilgi ve stoklar için; www.ses3000.com/TEM ‘dan yararlanabilirsiniz. Ayrıca firmamızın her ay düzenlediği Teknolojik Seminerleri sitemizden takip ederek ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Servis Hizmetleri

Ses3000 CNC gerek merkez binasında ve şubelerinde, gerekse müşterilerinin kendi işyerlerinde Türk sanayicisinin hizmetine sunmuş olduğu tüm sistemlere ait eğitim ve servis hizmetlerini büyük bir titizlikle ve başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Tezgah cinslerine bağlı yedek parça stokumuz, uzman ve deneyimli, genç, dinamik teknik elemanlarımız sayesinde de servis gereksinimlerimizi en kısa sürede en hızlı biçimde sunmaktayız. Sürekli ve kaliteli servis düşüncesiyle gerek Yazılım (MasterCAM), gerekse Donanım (Makinalar) konusunda 24 saat hizmet veren TSE belgeli ve yurtdışındaki üretici firmalardan sürekli eğitim alan servis ekibimiz mevcuttur. Ses3000 CNC aynı anda 12 kişiye uygulamalı eğitim verebilecek kapasitede üst seviyeli konfigürasyonlarla donatılmış eğitim merkezine sahiptir. Burada gerek kendi müşterilerinden, gerekse dışarıdan gelen talepleri karşılamak için sürekli olarak MasterCAM eğitimleri vermektedir.

Ses3000 CNC daha kaliteli ve hızlı hizmet vermek için, satış öncesi ve sonrası tüm faaliyetlerini, belirli bir sistematik çalışmalar doğrultusunda sürdürmektedir. (Potansiyel müşteri ziyaretleri, parça etüt çalışmaları, müşterilerimize teknik destek hizmeti vermek, mevcut müşterilerimize periyodik bakımlar, yedek parça stokları, vs.) gibi sistemler uyguladığımız sistematik çalışmalardır.

Ayrıca, Ses3000 kurduğu Konya, Bursa, İzmir ve Ankara şubeleri ile yurt genelinde satış sonrası hizmetleri tek elden müşterilerine daha yakın olarak kısa sürede vererek yürütmektedir.
Ses3000 CNC siz sayın müşterilerimize, daha kaliteli ve hassas servis hizmeti verebilmemiz için, CNC Takım Tezgahlarına kalibrasyon yapma imkanı veren RENISHAW LASER Interforemeter ve yine RENISHAW Ball-Bar cihazlarını firmamız bünyesine katmıştır.

SES3000 CNC verdiği standart servis hizmetleri yanında daha hassas ve daha verimli çalışan müşterilerimiz için aşağıdaki şekilde ileri düzey servis ve bakım hizmetlerini de başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

CNC Tezgahların Ball-Bar ile Dairesellik Testleri
Yıllık Bakım ve Servis Anlaşması


ÇATALCA TRAKYA SERBEST BÖLGESİNDEKİ CNC DİJİTAL TEKNOLOJİLERİ KOLL. ŞTİ. Firmamızı HİZMETİNİZE AÇTIK…

1994 Yılından bu yana SES3000 CNC olarak deneyimli ve uzman kadromuzla, dünya platformunda kendini her açıdan kanıtlamış mümessilliklerimiz ile Türk Sanayi sektörüne son teknolojileri getirme ve güvenilir ticaret anlayışıyla hizmet vermekteyiz.
Bu anlayış çerçevesinde siz değerli müşterilerimizin hizmetine YCM’nin Avrupa Lojistiği olan Çatalca Trakya Serbest Bölgesinde “CNC Dijital Teknolojileri Koll. Şti.” firmasını açmaktan mutluluk duyarız. Siz değerli müşterilerimize daha kısa sürede makine teslimi ve yedek parça teslimi sağlayacak olan CNC Dijital Teknolojileri Koll. Şti. aynı zamanda yurtdışı satış ve servis hizmetlerimizi de gerçekleştirecektir.
Sizlerin desteğiyle büyüyen SES3000 CNC, en kaliteli, en hızlı ve en güvenilir hizmetleri verebilmek için, dünya klasmanındaki son teknolojileri SES3000 CNC ve CNC Dijital Teknolojileri bünyesinde sunmaya devam edecektir.
SES3000 CNC, Bu Hizmet Anlayışıyla Siz Değerli Müşterilerine ÇÖZÜM ORTAĞINIZ olarak Hizmet Vermeye Devam Edecektir. SİZLERİN GÜVENİNİ KAZANMAK ve SÜRDÜRMEK için sürekli çaba gösteren firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı sizlere teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.

Saygılarımızla,

Dr. Müh. Erdal GAMSIZ
Genel Müdür