YCM CNC Yatay İşlem Merkezleri

NH Serisi Yatay İşleme Merkezleri

YCM yatay işleme merkezleri, özellikle yüksek verimli işleme uygulamaları için geliştirilmiştir; otomotiv parçaları, motor blokları, valfler ve kanatlı pompa gibi orta ve büyük hassas kalıplar gibi .

Yüksek kaliteli ve güçlendirilmiş dökümler, kendi türünün hassasiyet temelidir. Çeşitli iş mili konfigürasyonu ve modüler ve soğutma özelliği ile işmili özelliği, farklı işleme gereksinimlerine uygundur. Ön gerdirme bilyalı vidaların doğrudan tahrikli eksenel yapısı yüksek doğruluk seviyesini ve güvenilirliği garanti eder. ATC mekanizması en yüksek güvenirliliğe sahiptir ve yaygın olarak benimsenen APC, işleme özümünün esnekliği ve otomasyonunu içermektedir.

H Serisi Yatay İşleme Merkezleri

YCM H serisi, otomatik, transmisyon kutusu, motor blokları, valfler ve kanatlı pompalar ve orta ve büyük hassasiyetteki kalıplar gibi yüksek verimli işleme endüstrileri için özel olarak geliştirilmiştir.

BMP Serisi Yatay İşleme Merkezleri

YCM BMP serisi, geniş iş parçası sıkıcılığı ve sert malzeme ağır kesimi için uygun otomatik, transmisyon kutusu, motor blok ömrü optimum doğruluğu gibi yüksek verimli işleme endüstrileri için özel olarak geliştirilmiş ısıl deformasyonu önlemek için bir dizi çözüm uygular.