YCM CNC Köprü Tip İşleme Merkezleri

NDC Serisi Köprülü Çift Kolonlu CNC İşleme Merkezi

Yüksek KAPASİTELİ ve Verimli Çift Kolonlu İşleme Merkezleri. YCM NDC serisi özellikle uzun olan büyük ebatlı iş parçalarının işlenmesi için uygundur. Yüksek rijitlikli yapısal tasarıma sahip olan YCM ‘nin NDC model tezgahları, tüm sektörlere hitap eden; büyük ölçekli KALIPLAR, Döküm ve/veya Çelik parçalar gibi talaşlı imalat uygulamaları için en iyi şekilde optimize edilmiş modellerdir.


DCV Serisi Köprülü Çift Kolonlu CNC İşleme Merkezleri

DCV serisi, çift kolonlu dikey işleme merkezinde hassasiyeti, sağlamlığı ve gücü bir araya getirirdi. Gelişmiş tasarım ve üretim işçiliği, kalıp, otomotiv ve havacılık endüstrisi tarafından talep edilen en yüksek performans standardını sunar.


FP Serisi Yüksek Hızlı (High Speed) Köprülü CNC İşleme Merkezleri

Yüksek Hızlı (High Speed) dikey işleme merkezi olan FP serisi; yüksek HIZ, Yüksek Rijitlik, Yüksek hassasiyet (doğruluk) ve Yüksek Performansın kombinasyonudur. Bu seri, yüksek doğruluk ve yüksek performanslı kalıp endüstrisi için tasarlanmıştır ve aynı zamanda otomotiv, havacılık ve 3C endüstrisi için kapsamlı olarak uygulanmaktadır. Hızlı, hassas ve çok iyi yüzey kalitesi arıyorsanız doğru seri FP Serisidir.