YCM-EXCETEK Tel Erezyon Tezgahları

Son yıllarda CNC Tel Erezyon makinesinde Dünya’da öne çıkan YENİ NESİL EREZYON üreticisi YCM EXCETEK, 2006 yılında kurumuştur ve TEL EREZYON Makineleri konusunda uzmanlaşmıştır. YCM EXCETEK Dünyanın her yerindeki müşterilerine en iyi EREZYON makineleri ve ilgili aksesuarları sunmaktadır ve ayrıca ürettiği yüksek kaliteli, hızlı ve hassas Tel Erezyon makineleri ile de Dünya çapında çok iyi itibarlar kazanmıştır. Daha fazla özellik için, lütfen aşağıdaki ürün listesine göz atın ve daha fazla bilgi için bizi aramaya çekinmeyin.Modellere ait detayları incelemek için aşağıdaki makina fotoğrafları üzerine tıklayabilirsiniz…

CNC TEL EREZYON (WireCUT) TEZGAHLARI

NP Serisi CNC Tel Erezyon Tezgahları
G PLUS Serisi CNC Tel Erezyon Tezgahları
G Serisi CNC Tel Erezyon Tezgahları
V Serisi CNC Tel Erezyon Tezgahları

DALMA EREZYON TEZGAHLARI

The die sinking EDM series are divided into CNC die sinking machines and ZNC die sinking machines, both series feature high quality and high efficiency. The EDM process becomes a common method of making prototype and production parts, especially in the aerospace, automobile and electronics industries. We believe that EXCETEK is your best choice of die sinking EDM manufacturer. Welcome to contact us for more specifications.

CNC Dalma Erezyon Tezgahları
ZNC Dalma Erezyon Tezgahları

HIZLI DELİK DELME TEZGAHLARI

EXCETEK has manufactured small hole drilling EDM since 2006, the hole drillings have CNC series and for general purpose series. As a leading drilling machine manufacturer, we have a strong R&D team to keep improving our products to meet the highest standard of our clients. You can find more full specifications of hole drillings by check the product category below. And if you are interested in our small hole drillings, welcome to contact us, we are looking forward to corporate with you.