Solidworks Ürünleri

SOLIDWORKS® 2018, tasarım sürecinizi kolaylaştıran yüksek güç ve performansla dolu olarak karşınızda. İster yeni kurulan ister küresel ölçekte

bir şirket olun, SOLIDWORKS® 2018 sağladığı entegre geliştirme ekosistemiyle fikirlerinizi daha kısa zamanda ve daha yüksek kalitede bitmiş ürüne dönüştürmenize yardım eder.

SOLIDWORKS® 2018 ile aşağıdakileri yapabilirsiniz:

  • Ekleme; tasarımlarınıza IoT gibi yeni çıkan teknolojileri entegre etme
  • Kazandırma; çığır açan ürünlerin geliştirilmesini sağlayan daha mükemmel tasarım öngörüleri ekleme
  • Dönüştürme; yeni fikirlerinizi daha kısa zamanda bitmiş ürünlere çevirme
  • Uyarlama; herhangi bir 3D modeli SOLIDWORKS ile birlikte çalışacak duruma getirme
  • Edinme; tasarım verilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde elde etme

SOLIDWORKS® 2018 ile günlük tasarım işlerinizi hızlandıran ve daha kolay kullanılan unsurlar sayesinde yenilikçi tasarımlar yapmaya odaklanacaksınız.

SOLIDWORKS® 2018 ile tasarım yapmanın ve yaratıcılığın neden daha önce olmadığı kadar kolay olduğunu görün.

SOLIDWORKS çözümleri, sorunsuz bir iş akışı ile ürün geliştirme sürecinizin tüm aşamalarını (tasarım, analiz, sürdürülebilir tasarım, teknik iletişim ve veri yönetimi) kapsar. Tasarımcılar ve mühendisler birden çok disiplinden kolaylıkla yararlanarak, tasarım döngüsünü kısaltabilir, üretkenliği artırabilir ve yenilikçi ürünleri pazara daha hızlı sunabilirler.

SOLIDWORKS®,  kullanımı kolay 3D yazılımı ile küresel 3D bilgisayar destekli tasarım (CAD) endüstrisine öncülük eder.SOLIDWORKS 3D CAD çözümleri

Sizin ve ekibinizin, fikirlerinizi kolayca mükemmel ürünlere dönüştürmenizi sağlar.

SOLIDWORKS® 3D CAD yazılımı kullanımı kolay SOLIDWORKS kullanıcı arabirimiyle güçlü tasarım işlevleri sunarak tasarım sürecinizi hızlandırır ve anında verimlilik kazanmanızı sağlar.

SOLIDWORKS 3D CAD çözümleri sizin ve ekibinizin, fikirlerinizi kolayca mükemmel ürünlere dönüştürmenizi sağlar. Sezgisel arayüzü ve etkili tasarım özellikleri sayesinde daha akılcı ve hızlı şekilde ürün geliştirmeye olanak sağlar ve böylece şirketinizin başarısını arttırır. Kullanımı kolay ancak etkili araç setleri, tasarım bilgisinin net biçimde iletilebilmesi, sanal prototip oluşturma ve üretime hazır çizim ve verilerin hızlı şekilde oluşturulabilmesi ile rekabetçi piyasa şartlarında sizlere belirgin bir avantaj sağlar SOLIDWORKS 3D CAD uygulamasının tüm avantajlarını keşfedin.

inceleyin

SOLIDWORKS Görselleştirme Paketleri

SOLIDWORKS® Visualization ürünlerinden kimler faydalanabilir?

SOLIDWORKS Visualization ürünleri, profesyonel fotoğraf kalitesinde resimleri, animasyonları ve diğer 3D içerikleri mümkün olan en hızlı ve kolay biçimde oluşturması gereken herkes için üretilmiştir. SOLIDWORKS Visualize donanımdan bağımsızdır. Bunun anlamı, SOLIDWORKS veya diğer CAD oluşturma araçlarını (Rhino®, Autodesk Alias®, 3dsMax® gibi) ürün, mimari, yat, mekanik ve diğer tasarım amaçlarıyla kullanan tasarımcı, mühendis ve içerik oluşturucular; hızlı, kolay ve eğlenceli şekilde gelişmiş 3D karar verme deneyimleri oluşturabilir demektir.

inceleyin

SOLIDWORKS Simulation Paketleri

Bir yandan canlı prototip oluşturma ve test etme maliyetlerini azaltırken diğer yandan da ürününüzün kalitesini artırmak için tasarımlarınızı gerçek dünya koşullarında test edin.

Güçlü ve geniş SOLIDWORKS Simulation paketleriyle performansı etkin bir şekilde değerlendirin, kaliteyi artırın ve ürün yeniliğini hızlandırın. Sanal olarak gerçek dünya ortamı oluşturun ve ürün tasarımlarınızı üretimden önce test edin. Tasarım süreci boyunca dayanıklılık, statik ve dinamik tepki, montaj bileşenlerinin hareketi, ısı aktarımı, akışkan dinamiği ve plastik enjeksiyon kalıbı gibi çok çeşitli parametrelerle test yapabilirsiniz.

inceleyin

Solidworks Product Data Management / Ürün Veri Yönetimi Paketleri

Dosya, parça ve çizimleri kolayca bulun ve başka amaçlara uygun hale getirin; tasarım bilgilerini paylaşın; iş akışında otomasyon sağlayın ve üretimin daima doğru model ile çalışmasını sağlayın.

SOLIDWORKS Product Data Management (PDM) çözümleri, tasarım verilerinizi kontrol altına almanıza yardımcı olur ve ekiplerinizin ürün geliştirmeyi yönetme ve birlikte çalışma biçimini önemli ölçüde iyileştirmenize olanak tanır. SOLIDWORKS PDM Professional (önceden SOLIDWORKS Enterprise PDM olarak biliniyordu) ekiplerinizin şunları yapmasına olanak tanır:

  • Hızlı bir şekilde geri çağırmak için tasarım verilerini güvenle depolama ve endeksleme.
  • Model denetimi ve veri kaybı ile ilgili kaygıları giderme.
  • Kuruluş içinde ve dışında çok sayıda konumdaki kişilerle tasarımları paylaşma ve tasarımlar üzerine birlikte çalışma.
  • Geliştirme, doküman onayı ve mühendislik değişim süreçlerini düzenlemek, yönetmek ve optimize etmek için elektronik bir iş akışı oluşturma.
inceleyin

SOLIDWORKS Technical Communication / Teknik İletişim Paketleri

Daha etkileyici içerik ve animasyonlar oluşturabilmek için var olan 3D CAD verilerinden faydalanarak karmaşık ürün detaylarını daha etkili biçimde sunun.

Oluşturmak zorunda olduğunuz teknik iletişim ne türde olursa olsun.

inceleyin

SOLIDWORKS Electrical Design / Elektrik Çözümleri

Şemalar ve 3D modeller arasında çift yönlü ve gerçek zamanlı güncellemelerle proje tasarım verilerini birbiriyle senkronize edin.

SOLIDWORKS Electrical çözümleri, Tasarım Mühendislerinin yenilikçiliğin doğasında var olan riskleri azaltmalarına ve fiziksel prototip oluşturma ihtiyacını dolayısıyla da maliyetleri düşürerek ürünlerini pazara daha hızlı sunmalarına yardımcı olan SOLIDWORKS tasarım ve analiz portföyünün ayrılmaz parçalarıdır. Tasarımcılar, SOLIDWORKS çözüm portföyüne tamamen entegre olan tutarlı, güçlü ve sezgisel elektrik tasarımı özellikleri sayesinde entegre tasarımı tasarım sürecinin ilk aşamalarında oluşturabilir ve maliyeti artıran gereksiz tasarım düzeltmelerinden kaçınabilir.

inceleyin

3DEXPERIENCE Yazılımı

Sınırsız biçimde tasarlama ve birlikte çalışma olanağına sahip olmak isteyen tasarım profesyonelleri ve ekipleri için Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE Platform tarafından sunulan SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE yazılımı, istediğiniz tasarım özgürlüğünü size sağlayan Kavramsal, Öngörülü, Sosyal ve Bağlı geliştirme deneyimini sunuyor.

3DEXPERIENCE platformundaki SOLIDWORKS® çözümleri ile konsept tasarımları dilediğiniz gibi ve dilediğiniz yerde yapın, dünyanın herhangi bir yerindeki meslektaşlarınızla ve müşterilerinizle birlikte çalışın.

inceleyin