Ödüllerimiz

YCM’nin Avrupa’nın En Çok Satan Ülke Birincisi Ödülü SES3000’e verildi.

YCM Avrupa Distribütörler toplantısını EMO 2015 Fuarının gerçekleştiği Milano’da yaptı. Avrupa’daki tüm distribütörlerin katıldığı toplantıda YCM ‘nin gelecek stratejileri ve yenilikleri anlatıldı, karşılıklı görüş alış verişinde bulunulup pazar ve müşteri istekleri ve beklentileri tespit edildi. Daha sonra yemeğe geçildi, yemekte ödül töreni yapıldı, Ses3000 CNC ‘ye Avrupa’nın en çok satan ve en başarılı firması ödülü verildi. Ödülü, YCM CEO’su Mr. Patric Chen Dr. müh. Erdal Gamsız’a takdim etti.


“YCM’nin Dünyada En Çok Satan Ülke Birincisi Ödülü”

05 – 10 Mart, 2013 tarihleri arasında Tayvan Taipe’de gerçekleşen TIMTOS 2013 Fuarı esnasında YCM’nin düzenlemiş olduğu Distribütörler Toplantısı’nda yapılan ödül töreninde YCM firması, “YCM’nin Dünyada En Çok Satan Ülke Birincisi Ödülü” YCM Başkanı Mr. Bryan CHEN tarafından Ses3000 CNC Genel Müdürü Sayın Dr. Müh. Erdal GAMSIZ ’a takdim edildi. Sayın GAMSIZ’a eşlik eden Ses3000 CNC Satış Müdürü Ayhan KOÇAK’ta bu sevinci yaşayanlar arasındaydı.
Bu ödülleri almamızda en büyük katkısı olan tüm değerli sanayicilerimize bize vermiş oldukları desteklerden ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.


“Tel Erezyonda Avrupa’nın Birincisi Ödülü”

05 – 10 Mart, 2013 tarihleri arasında Tayvan Taipe’de gerçekleşen TIMTOS 2013 Fuarında YCM – EXCETEK firması tarafından Ses3000 bir kez daha Avrupa’da en çok satan distribütör ödülüne layık görüldü.
Timtos 2013 Fuarına dünyadaki bütün YCM – EXCETEK distribütörleri davetliydi. YCM – EXCETEK firması Başkan Yardımcısı Matsuo Yashitata ve Richard Chung tarafından “Tel Erezyonda Avrupa’nın Birincisi Ödülü” Ses3000 CNC Genel Müdürü Sayın Dr. Müh. Erdal GAMSIZ ’a takdim edildi.
Bu ödülleri almamızda en büyük katkısı olan tüm değerli sanayicilerimize, bize vermiş oldukları desteklerden ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.


Solidworks Ödülleri

Ses3000 20-23 Ocak 2013 tarihlerinde Amerika’nın Orlando eyaletinde, dünyanın her yerinden SolidWorks yetkili bayilerinin katıldığı SolidWorks World 2013 Semineri gerçekleşti.

SolidWorks 2014 yeniliklerinin ve ipuçlarının paylaşıldığı ve 2012 yılının değerlendirilmesinin yapıldığı seminerde Ses3000 olarak çok mutlu sonuçlarla döndük.

Ses3000’e aşağıdaki iki ödül layık görüldü:

President Club” ve “SolidWorks’ün Tüm Ürünleri ve Entegre Ürünleri Hedeflerini %100 Tamamlayan SolidWorks Distribütörü” Siz değerli müşterilerimizin desteği ile her gün hızla büyüyoruz ve sizlere daha kaliteli hizmet sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.Bizlere verdiğiniz destekler için sizlere bir kez daha teşekkür ederiz.