SOLIDWORKS Visualize

SOLIDWORKS Visualization ürünleri, profesyonel fotoğraf kalitesinde resimleri, animasyonları ve diğer 3D içerikleri mümkün olan en hızlı ve kolay biçimde oluşturması gereken herkes için üretilmiştir. SOLIDWORKS Visualize donanımdan bağımsızdır.

SOLIDWORKS Visualize

SOLIDWORKS Visualize; görselleştirme ürünü ile tasarımlarınızı ve projelerinizi geliştirilmiş görselleştirme araçları sayesinde istediğiniz sahne ve görsel unsurlar ile beraber üretim aşamasına geçmeden gerçekçil görüntüler elde ederek, ürününüzü çok daha iyi şekilde pazarlayabilir, üretim sürecinden önce görsellerini rakiplerinizden önce piyasaya sürebilirsiniz.

Visualize Standart

Ürününüzü sunma aşamasında kalitesinden ödün vermeden ve üretim aşamasından önce görsel ihtiyacı karşılamak için pahalı prototip örneklere ihtiyaç duymadan ürününüzün gerçekçil görünüm ve resimlerine Visualize sayesinde erişebilir, görünümleri istediğiniz doğrultusunda düzenleyebilir ve elde edilen görselleri pazarlamalarınızda kullanabilirsiniz.

SOLIDWORKS Visualize Standart, tasarımlarınızın üretim sonrası fotoğraflarına ihtiyaç duyduğunuzda,  sizi üretim süreci boyunca oluşacak zaman zarfından kurtararak gerçekçil görüntülere erişmenizi sağlayan en kolay ve en hızlı yol olarak karşınıza çıkıyor.

SOLIDWORKS Visualize Standart, Tasarım, Mühendislik, Pazarlama ve Reklam gibi görselliğe önem veren tüm endüstriyel alanlardaki kullanıcılara kolay arayüzü ve kullanımda esnekliği sayesinde gerçekçil görüntüleri hızlı bir şekilde almalarına olanak sağlıyor.

Tasarım sürecinin başında fotoğraf kalitesinde içerik kullanarak, daha bilinçli tasarım kararları alınabilir, ayrıca satış ekipleri ve potansiyel müşterilerden erken yararlı geribildirim alınabilir.

Gerçekçil fotoğraflarınızı tasarım sürecinde alarak pazarlama çalışmalarınıza erkenden başlayabilir, potansiytel müşterilerinizden erkenden geri bildirim alarak teklif oluşturabilir ya da tasarımınızda düzenlemeye gidebilirsiniz.

Özellikler:

 • Fotoğraf Kalitesinde Görüntüler
 • Çok Katmanlı Malzeme Atama
 • Çıkartma Görünümleri
 • Doku Haritaları
 • İnteraktif Parça Ayırıcı
 • Önceden Ayarlanmış Kamera Filtreleri

Visualize Professional

Karışık ve ayrıntılı unsurlar içerek tasarım ve çalışmalarınızı gerçekçil fotoğraflar, interaktif animasyonlar ve 360 dereceli görünümlerden faydalanarak daha kaliteli bir şekilde sunabilirsiniz.

SOLIDWORKS Visualize Professional, gerçek fotoğraf görünümlerini, anismasyonları ve etkili sunum görsellerini oluşturabileceğiniz son derece etkili ve kapsamlı bir çözüm ortağınızdır.

SOLIDWORKS Visualize Professional’deki etkili ve interaktif çözümler ile görsellerini hazırlayarak çalışmalarınızı bir üst düzeye çıkartabilirsiniz. Çalışmalarınızdaki görsellik değerini en üst düzeye çıkarmak için animasyonlar, efektler ve 360 dereceli döndürme görüntülerini kullanabilirsiniz.

Satış ve pazarlama konusunda rakamlarınızı üst noktalara taşırken, daha iyi projeler oluşturmak, ürünlerinizi pazara daha hızlı bir şekilde sunmak için birden fazla görselleştirmeyi hızlıca oluşturabilir ve isteğinize göre düzeltmeler yaparak karşılaştırabilirsiniz.

Özellikler:

 • Visualize Standart Özellikleri ve Fazlası
 • Animasyonlar
 • İnteratif İçerikler
 • Panoramik Görünümler
 • Görünüm Ağı Oluşturmak
 • Güneş Çalışmaları
 • Özel Kamera Filtreleri
 • 360 Dereceli Dönüşler ve Görünümler
Videoları izleyin                                          Broşürü inceleyin                                          Teklif Alın

SOLIDWORKS Teklifi İste

  (*)Doldurulması zorunlu alanlar.