SolidWorks Simulation Paketleri 2

SolidWorks Simulation Paketleri; firmanızın katma değeri yüksek ürünler üretmenize yarayan ve tüm ARGE ve TASARIM Süreçlerinizde sizlerin en büyük yardımcınız olacağı Analiz ve Tasarım Doğrulama Çözüm Araçlarıdır.

SolidWorks® içerisinde bulunan son derece güçlü tasarım doğrulama araçları sayesinde tasarımlarınızı gerçek dünyada karşılaşacakları koşulların aynısında kolayca test edebilirsiniz. Bir yandan prototip oluşturma ve test etme maliyetlerini azaltırken diğer yandan ürününüzün kalitesini de artırın.

Sanal olarak gerçek dünya ortamı oluşturun ve ürün tasarımlarınızı üretimden önce test edin. Tasarım süreci boyunca dayanıklılık, statik ve dinamik tepki, montaj bileşenlerinin hareketi, ısı aktarımı, akışkan dinamiği ve plastik enjeksiyon kalıbı gibi çok çeşitli parametrelerle test yapabilirsiniz.


SOLIDWORKS Simulation Premium

SOLIDWORKS Simulation Premium’daki güçlü yapısal analiz özelliklerini kullanarak ürünün dayanıklı ve sağlam olmasını sağlayın. Uygulama SOLIDWORKS Simulation Professional sınırlarını aşarak lineer olmayan dinamik tepki analizi, dinamik yükleme ve kompozit malzemeler gibi ek araçlar içerir.

İlgili Paketler: SOLIDWORKS Simulation Professional, SOLIDWORKS Simulation Standard, SOLIDWORKS Premium.

 

 


SOLIDWORKS Flow Simulation

SOLIDWORKS Flow Simulation ile tasarımınızın başarısında kritik rol oynayan sıvı akışını, ısı transferini ve akışkan kuvvetlerini etkin biçimde analiz edebilirsiniz. Mühendislik amaçları çerçevesinde, SOLIDWORKS Flow Simulation hesaplamalı akışkanlar dinamiği (CFD) karmaşıklığını ortadan kaldırır ve Ürün Mühendislerinin eşzamanlı mühendislik yaklaşımında kendi teknik kararlarını verirken CFD öngörülerini kullanmalarına olanak tanır.

İlgili Paketler: HVAC Modülü, Elektronik Parça Soğutma Modülü

 

 


SOLIDWORKS Plastics

SOLIDWORKS Plastics analiz yazılımını kullanarak plastik parça ve enjeksiyon kalıp tasarımının erken aşamalarında olası üretim hatalarını tahmin edebilir ve önleyebilirsiniz. Plastik parça veya kalıp tasarlayan şirketler kaliteyi iyileştirebilir, maliyetli kalıp onarımından kaçınmak ve ürünü piyasaya çıkarma süresini kısaltabilirler.

 

 

 


SOLIDWORKS Sustainability

Doğrudan SOLIDWORKS 3D tasarım penceresinde parça ve düzenekler için kullanım ömrü değerlendirmesi (LCA) yapın. Karşılaştırılabilir malzemeleri arayın, gerçek zamanlı olarak çevre üzerindeki etkilerine bakın ve bulgularınızı kolayca kaydedin.