Görselleştirme Çözümleri

SOLIDWORKS® Visualization ürünlerinden kimler faydalanabilir?

SOLIDWORKS Visualization ürünleri, profesyonel fotoğraf kalitesinde resimleri, animasyonları ve diğer 3D içerikleri mümkün olan en hızlı ve kolay biçimde oluşturması gereken herkes için üretilmiştir. SOLIDWORKS Visualize donanımdan bağımsızdır.

Bunun anlamı, SOLIDWORKS veya diğer CAD oluşturma araçlarını (Rhino®, Autodesk Alias®, 3dsMax® gibi) ürün, mimari, yat, mekanik ve diğer tasarım amaçlarıyla kullanan tasarımcı, mühendis ve içerik oluşturucular; hızlı, kolay ve eğlenceli şekilde gelişmiş 3D karar verme deneyimleri oluşturabilir demektir.


SOLIDWORKS Visualize Professional

Görüntüleri, animasyonları ve etkileşimli içeriği kolayca oluşturmak için kullanılan kapsamlı bir araç setidir.

En karmaşık tasarım ayrıntılarını etkili bir şekilde anlatmak için CAD verileriyle fotoğraf kalitesinde görseller, etkileşimli animasyonlar ve 360 derece dönüşler oluşturarak daha derin bir hikaye anlatın. SOLIDWORKS Visualize Professional, SOLIDWORKS Visualize Standard’ın mükemmel özelliklerinin yanı sıra animasyon, gerçek zamanlı Sunum Modu, kamera filtreleri, İşleme Kuyruğu gibi daha gelişmiş özelliklere de sahiptir.


SOLIDWORKS Visualize Standard

3D verilerinin “fotoğraflarını” çekmesi gereken herkes için fotoğraf kalitesinde görüntüler elde etmenin en hızlı ve kolay yoludur.

Artık ekran görüntülerine güvenerek tasarım sunumları ve pazarlama yan materyallerinin kalitesinden ödün vermeniz ya da gelecekteki bir ürünü göstermek için fiziksel prototiplerin pahalı fotoğraflarına bütçe ayırmanız gerekmiyor. Geliştirme sürecini iyileştirmek için hızlı biçimde ve kolayca duygu yüklü içerik oluşturun ve daha önce hayal bile edilmeyen fotoğraf kalitesinde öğeler sağlayın.


SOLIDWORKS Visualize Boost

İşlenecek işleri özel olarak ayrılmış makine kümelerine göndererek işleme hızını ve içerik üretkenliğini anında artırın.

Ofisinizdeki bir yazıcı kuyruğuna benzer biçimde, SOLIDWORKS Visualize Boost, SOLIDWORKS Visualize Professional kullanıcılarının işlerini başka makinelere göndermelerini sağlayarak makinenizi Visualize, CAD veya bellek gerektiren diğer uygulamaları kullanmayı sürdürmenize olanak tanır.


Videoları izleyin                                          Broşürü inceleyin                                          Teklif Alın