Çözüm Ortaklarımız

image002 SolidWorksSolidWorks TASARIM’dan Analize ÇÖZÜM Araçları Programları sunmaktadır. Dünya’da özellikle 3D Mekanik Tasarımda lider bir firmadır. SolidWorks Çözüm Araçları Ürün Yelpazesi:

SolidWorks – 3D Tasarım

SolidWorks Simulation – Simülasyon (Analiz) Çözümleri

SolidWorks EPDM – Ürün Veri Yönetimi

SolidWorks Composer – Teknik İletişim Simülasyon

Electrical – Elektrik ile Mekanik Otomasyon Çözümü

SolidWorks Plastics – Plastik Akış Çözümleri

SolidWorks DraftSight – Ücretsiz 2D Tasarım

MakerBot_logo_k MakerBotÜç boyutlu yazıcılar, bir ürünün piyasaya çıkmadan önce son halini görebilmek için tasarlanmış makinelerdir. Bu sayede bir ürün seri üretime geçmeden önce bu yazıcılardan çıkış alınıp nihai ürünün benzerini elde etmek mümkündür. Bu da hem maliyet tasarrufu hem de olası sorunların önceden görülmesini sağladığı için ciddi bir kolaylık sağlar. MakerBot 3D yazıcı konusunda Dünya’da önde gelen bir firmadır. MakerBot Çözüm Araçları Ürün Yelpazesi:

MakerBot Replicator Mini  3D Yazıcı – Yeni başlayanlar için, kolay kullanımlı ve uygun fiyatlı 3D yazıcı

MakerBot Replicator Desktop 3D Yazıcı – Eşsiz hız, güvenilirlik ve kalitede 3D baskı ihtiyaçlarınız için

MakerBot Replicator Z18 3D Yazıcı – Baskı hacmi büyük ve kendi kategorisindeki en iyi fiyat ve performans

MakerBot Replicator 2X 3D Yazıcı – Tam donanımlı masaüstü 3D yazıcı ve deneysel çift ekstrüzyon

MakerBot Digitizer 3D Tarayıcı – 3D modeller oluşturmanın hızlı ve kolay yolu

image006 MasterCAM (CNC Software Inc.)MasterCAM; hem mühendislere hem üretimdeki teknik elemanlara hitap eden, basit işlerden kompleks işlere kadar geniş yelpazede pratik çözümler sunan ekonomik bir CAD/CAM Programıdır. Kullanıcılar kolayca ve hızlı şekilde hem modelleme yapabilir hem de yaptıkları modellerin veya parçaların CNC tezgahlarda işlenmesi için gerekli olan NC programlarını çok hızlı ve parametrik olarak (gerektiğinde sadece parametrelere müdahale ederek revize edilebilir şekilde) çıkarır. Mastercam Çözüm Araçları ve Programları Ürün Yelpazesi:

Desing – Yüzey ve KATI (Solid) Tasarım (CAD)

Mill – Freze  ve İşleme Merkezi

Lathe – Torna

Wire – Tel erozyon

Router – Ağaç işleme

Mastercam for SolidWorks

Multiaxis – Çoklu Eksen

Mill-Turn – Freze ve Tornalama aynı anda ve çoklu eksen işleme

Swiss Expert – CNC Kayar Otomatlar için CAD/CAM Programı

image008 YCM (SUPERMAX)1954 yılında kurulan YCM Yeong Chin Machinery Industries CO. LTD. takım tezgahları üretiminde uzmanlaşmıştır. YCM, Tayvan Ekonomi ve Ticaret Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş ISO-9001 Kalite Güvence Sistemi belgesi almıştır. YCM böyle bir sertifika alan ilk Tayvanlı üreticidir. Kalite, teknoloji, hizmet ve teslimat süresi temel değerleri ile  YCM müşterilerine olağanüstü ürünler, kusursuz hizmet ve zamanında teslim süresi sunmaktadır. YCM ‘nin Dünya Pazarı ve Türkiye Pazarına sunduğu CNC Makinalara ait Ürün Yelpazesi:

CNC Dikey işleme Merkezleri

CNC Torna Tezgahları

CNC Yatay İşleme Merkezleri

CNC Çift Kolonlu (Köprülü tip) işleme Merkezleri

CNC Borverk Tezgahları

CNC Tel Erozyon Tezgahları

image010 JOEMARS (Taiwan) Joemars Endüstriyel Otomasyon Ltd, 1989’da kurulmuştur. Mükemmel tekniği ve kaliteli ürünleri ile, büyük EDM  pazar payına sahiptir. Birkaç yıl içinde, Joemars sektöründe seçkin bir üretici olarak, rakiplerinden üstün performans sergilemiştir. JOEMARS ‘ın Dünya Pazarı ve Türkiye Pazarına sunduğu EREZYON Tezgahlarına ait Ürün Yelpazesi:

CNC Tel Erozyon Tezgahları

CNC Dalma Erozyon Tezgahları

ZNC Dalma Erozyon Tezgahları

Hızlı Delik Delme Tezgahları

Kırılan Klavuzları çıkarma cihazı

image012 COORD3 (ITALYA) COORD3; otuz yılı aşan tecrübesi ile mükemmel tasarımlar oluşturur ve doğrudan 3 boyutlu kontrol için ölçüm makineleri ile yenilikçi çözümlerler sunar. COORD3 ‘ün Dünya Pazarı ve Türkiye Pazarına sunduğu 3 Boyutlu Koordinat Ölçme Makinalarına ait Ürün Yelpazesi:

KÖPRÜLÜ Tip 3 Boyutlu Koordinat Ölçme Makinaları

YATAY Tip 3 Boyutlu Koordinat Ölçme Makinaları

GANTRY Tip 3 Boyutlu Koordinat Ölçme Makinaları

SABİT AYAKLI Gezer Köprü Tipi 3 Boyutlu Koordinat Ölçme Makinaları

image014 EASTAR (Taiwan)Eastar Machine Tool Corps., 1967 yılında Tayvan’ın merkezinde 6000 metrekarelik bir alana kurulmuş, profesyonel planya tezgahı üreticisidir. 2009 yılında, Freze ve Torna eğitim tezgahlarını da kapsayan CNC Eğitim Tezgahları serisini hem endüstriyel hem de eğitim amaçlı geliştirmiştir. Eastar ‘ın Dünya Pazarı ve Türkiye Pazarına sunduğu Tezgahlara ait Ürün Yelpazesi:

Planya Tezgahları

Eğitim Tezgahları

Metal İşleme Tezgahları (Taşlama, Freze, Torna, EDM vb. Tezgahları) “

TEKLİF TALEBİ