Solidworks Satın Al

SOLIDWORKS 3D CAD Fiyat Karşılaştırması

SOLIDWORKS 3D CAD, minimum eğitim ile parçaların, montajların ve 2D çizimlerin hızlı bir şekilde oluşturulması için güçlü bir 3D tasarım çözümüdür. Sac, kaynak, yüzey kaplama, kalıp setleri, takımları ve kalıp için uygulamaya özel çözüm araçlarıdır, en iyi tasarımları sunmayı kolaylaştırır. Sezgisel yazılım özellikleri, animasyonlar ve sac tasarımından maliyet analizine ve gerçekçi fotoğraf oluşturmaya kadar çeşitlilik gösterir. SOLIDWORKS 3D CAD, ürün geliştirme sürecini hızlandırmaya, üretim maliyetlerini azaltmaya ve çok çeşitli endüstri ve uygulamalarda ürün kalitesini ve güvenilirliğini artırmaya yardımcı olabilir. SOLIDWORKS en yaygın olarak kullanılan ana 3D CAD – Bilgisayar Destekli Tasarım aracıdır.
SOLIDWORKS tasarımdan üretime geçiş süreciniz için sizlere tamamen entegre bir çözüm sunuyor.
SOLIDWORKS ‘ün yeni entegrasyonu sayesinde ekiplerinizin bir sistemden diğerine veri taşımasına gerek kalmadan, birlikte eşzamanlı olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede konsept tasarımından hızlıca üretim aşamasına geçebilir ve ürünlerinizi daha kısa sürede pazara sunabilirsiniz.

SOLIDWORKS Lisansı için Teklif Alın

SOLIDWORKS Fiyat ihtiyacınız için aşağıdaki formu doldurunuz ve teklif almak için satış ekibimizin sizinle hemen irtibata geçmesini bekleyiniz. SOLIDWORKS Fiyat teklifi için satış temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede dönüş yapacaktır.

ÖNEMLİ NOT:
EYLÜL Ayında, SOLIDWORKS Sabit Kur Kampanyası ile; SOLIDWORKS’ün Tüm Ürünlerinde DOLAR KURUNU 4.95 TL’ye SABİTLEDİK!!!
SOLIDWORKS yatırımlarınızı kur riski olmadan ve beklemeden yapabilirsiniz.

HANGİ SOLIDWORKS 3D CAD Paketi sizin için uygun?

 

 

 

SOLIDWORKS uzmanıyla görüşmek için 0212 – 6742508 numaralı telefondan bizi aramanıza yardımcı olacak bir SOLIDWORKS 3D CAD Ürün Matrisi.

    (*)Doldurulması zorunlu alanlar.

    Sizlere SOLIDWORKS Fiyat teklifi göndermemiz için yukarıdaki formu doldurunuz lütfen. Firmamıza ve SOLIDWORKS Ürünlerine ilginizden dolayı şimdiden teşekkür ederiz, SOLIDWORKS uzmanlarımızdan birisi sizlere en kısa sürede dönüş yapacaktır.

    Ayrıca, detaylı tanıtım ve size özel DEMO çalışması ihtiyacınız için Lütfen bizleri çekinmeden arayınız.