SOLIDWORKS ABONELİK HİZMETİ NEDEN ÖNEMLİ ?

SOLIDWORKS ABONELİK HİZMETİ NEDEN ÖNEMLİ ?

 YEREL TEKNİK DESTEK

SOLIDWORKS Abonelik Hizmetleri, yerel ve sertifikalı Ses3000 CNC teknik destek departmanı ile canlı teknik desteğe erişmenizi sağlar. Destek Hizmetleri, SOLIDWORKS yazılımının önceki ve geçerli sürümleri için ürün özellikleri, komutları, yükleme ve sorun giderme ile telefon (ve çevrimiçi) yardımı içerir.

*Önceki veya güncel SOLIDWORKS yazılımı sürümlerine yönelik ürün özellikleri, komutlar, kurulum ve sorun gidermeyle ilgili telefonla ve mail ile yardım dahil olmak üzere sertifikalı teknik personellerimiz tarafından uzaktan erişerek canlı teknik desteğe erişin. Yaşayabileceğiniz sorunlara anında cevap bulabileceğiniz bir ekip sizi bekliyor, sorunlarınızı anında bize iletin ve onlardan kurtulun.

 ELEKTRONİK DESTEK

Elektronik destek, SolidWorks Müşteri Portalı aracılığıyla çevrimiçi olarak erişilebilen çok sayıda kaynağı içerir. Elektronik destek Bilgi Tabanına, teknik ipuçlarına, yardım dosyalarına, teknik uyarılara, web yayınlarına, SR raporlama ve izleme, geliştirme isteklerine ve çok daha fazlasına erişim içerir.

*Bunlara ek E-Mail desteği olarak, MySes3000 veritabanımızdan tarafınıza sürekli güncel bilgiler, ipucu videoları, sorun gidermeleri veya sürüm bilgilendirmeleri yapılmaktadır.

YAZILIM YÜKSELTMELERİ

Solidworks yazılımınızın güncel kalması doğrultusunda sizlere; mevcut lisans paketlerinizin yükseltimi, daha performanslı ve hızlı çalışmanıza, yenilikçi komut araçlarını kullanmanıza imkan sağlar.Solidworks topluluğunun bildirdiği önemli sorunları ele alan SOLIDWORKS yükseltmeleri ve Servis Paketlerinin yanı sıra ek işlevler ve desteklenen dosya formatlarıyla güncel kalın.

*Yazılım sürümleri için size e-posta ile bilgilendirme sağlanır veya Solidworks arayüzünden indirebilirsiniz. Güncelleme paketleri, SolidWorks Müşteri Portalı üzerinden çevrimiçi olarak da indirilebilir.

PROFESYONEL FOTOĞRAF ÇEKEN SOLIDWORKS
SOLIDWORKS VISUALIZE

 

 

SOLIDWORKS® Visualize görüntüler ile animasyonlar, etkileşimli web içeriği ve arttırılmış Sanal Gerçeklik oluşturabileceğiniz en hızlı ve en kolay yöntemle profesyonel ve fotoğraf kalitesinde içeriği üretmek için 3D CAD verilerinizden yararlanmanıza izin verir. Ürünlerinizi hayata geçirin. SOLIDWORKS Visualize CAD verileriniz için bir” pro kameradır”!

*SOLIDWORKS; Abonelik Hizmetleri çerçevesi içinde SOLIDWORKS Visualize’ı tanımanıza olanak tanır. SOLIDWORKS Professional ve Premium aboneleri için yalnızca aktif abonelik anlaşması bulunan SOLIDWORKS Visualize Standardı ile, yaptığınız projelerin daha oluşturulmasından önce inanılmaz gerçekçi foto görselleştirmeler oluşturabilirsiniz.

MYSOLIDWORKS

 

 

 

MySolidWorks, proje yapan işletmelerin ve mühendislerinin istedikleri zaman, istedikleri yerde, istedikleri cihazda ilgili çevrimiçi SOLIDWORKS® içeriği, eğitimleri ve hizmetlerine erişmesine olanak tanıyarak daha üretken olmalarını sağlar. MySolidWorks ile kullanıcılar SOLIDWORKS çözümleri hakkında cevaplar alabilir ve dünya çapında  SOLIDWORKS kullanıcı topluluğuyla bağlantı kurabilir.

Çevrimiçi İçerik
 • CAD Modelleri Hizmeti ile yeteneklerinizi paylaşın ve sergileyin. SOLIDWORKS parçalarını ve montajlarını yükleyin ve indirin. Ayrıca SOLIDWORKS Visualize’da otomatik olarak işlenen çeşitli hazır projelere de bu panelden bakabilirsiniz.
  • SOLIDWORKS topluluğunda ve destek kaynaklarında arama yaparak sorularınıza yanıtlar bulun.
  • My Reseller ile bayinizin teknik içeriğine ve gelecek etkinliklerine erişin.
  • Bilgi bankası çözümlerine erişin ve arama yapın.
  • Yazılım Performans Raporlarına (SPR’ler), çevrimiçi yardıma ve diğer kaynaklara erişin ve arama yapın.

  Eğitim
  • Binlerce SOLIDWORKS ürün eğitimi videosuyla daha kolay kullanımı keşfedin. Örnek dosyaları kullanarak video eğitimlerini takip etmek daha performanslı öğrenim sağlayacaktır.

  • SOLIDWORKS Associate (CSWA) ve Katmanlı Üretim (Printing) hazırlık kurslarına erişimle SOLIDWORKS sertifikasına sahip olun.

EĞİTİMLERİMİZ

Solidworks lisans anlaşması çerçevesinde eğitim ihtiyaçlarınızı sertifikalı eğitmen çalışanlarımız tarafından merkez ofisimizde karşılıyoruz. Mevcut lisanslarınızın her yeni versiyonda sizlerin daha performanslı çalışmasını sağlamak adına özel eğitim planları oluşturarak daha verimli kullanımını sağlıyoruz.

*Fark eğitimleri ile gelen komutların büyük çoğunluğunu siz Solidworks müşterilerinin talepleri oluşturmaktadır.

SOLIDWORKS MÜŞTERİ PORTALI

Solidworks abonelik anlaşması ile sizlere e-mail üyelik sistemi ile faydalı bir havuz oluşturulmuş olan müşteri Portalı, aşağıdakiler dahil olmak üzere SolidWorks kaynakları için web tabanlı bir merkezdir:

 • SolidWorks yazılımının ve hizmet paketi güncellemelerinin en son sürümleri
 • Bir Bilgi Tabanı ve Yardım, Teknik İpuçları, Makrolar ve En İyi Uygulamalar gibi çeşitli teknik belgeler
 • Geliştirme istekleri yapabilme yeteneği
 • Servis taleplerinizi görüntüleyin
 • SPR’lerinizi görüntüleyin
 • Müşteri profilinizi düzenleyin
 • Yönetilen bir tartışma forumuna katılma

*Solidworks müşteri portali çoklu dil desteği sayesinde kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlar.

SOLIDWORKS SERTİFİKA SINAVLARI

Şirketiniz SOLIDWORKS Abonelik Hizmetlerinde ise, ücretsiz SOLIDWORKS Sertifikasyon sınavları için kupon almaya hak kazanırsınız. Sertifikalı personellerle çalışan bir firma olmak; belirli stratejilere ve standartlara sahip güvenilir, yetkin bilgili personeller ile müşteri akışınızı hızlandırmak ve çoğaltmak adına size katma değer uygular.

SOLIDWORKS sertifikaları, SOLIDWORKS yazılımıyla ilgili bilgi ve becerilerinizi ölçmek için bir değerlendirme ölçeği olarak kullanılabilir. Sınavlar SOLIDWORKS kullanarak şirketinizin genel başarısını artırmanız için gerekli olan temel becerilere odaklanmaktadır.

CSWA

Certified SOLIDWORKS Associate (CSWA) olarak günümüzün oldukça kalabalık ve rekabetçi iş piyasasında kendinizi ayırt etme şansını elde edin. CSWA sertifikası SOLIDWORKS® uzmanlığınızın – iş dünyasının aradığı ve ödüllendirdiği ileri becerilere sahip olduğunuzun bir kanıtıdır.

 

CSWP

Certified SOLIDWORKS Professional sertifikası, ileri becerileri ölçen sınavımızı başarıyla geçmiş kişilere verilir. Her bir CSWP sahibi, SOLIDWORKS içerisinde bulunan bir dizi karmaşık özelliği kullanarak parametrik parçaların ve hareketli düzeneklerin tasarlanması ve analiz edilmesi bağlamında sahip olduğu becerilerini ispatlamıştır.

SOLIDWORKS CAM

SOLIDWORKS® CAM geliştirme döngüsünde ilk zamanlarda üretilebilirlik açısından tasarımlarınızı hazırlamanıza imkan tanıyan tüm SOLIDWORKS CAD sürümlerinde bulanan bir eklentidir. Tasarım tamamlana kadar bekletilen üretim görevleri şimdi tasarım süreciyle eş zamanlı olarak gerçekleştirilebilir.

SOLIDWORKS CAM, SOLIDWORKS 3D CAD ortamından ayrılmadan, bağımsız frezelenmiş parçaları ve yapılandırmaları hızlı bir şekilde programlamanızı sağlar. SOLIDWORKS CAM içinde, şirket standartlarınızı oluşturmak ve inşa etmek için kural tanımlamalarına ve Tolerans Tabanlı İşleme (TBM)’ye tam erişiminiz vardır.

Abonelik kapsamında sizlere sunulan Solidworks Cam Standart paket özellikleri;

 • 2,5 Eksen
 • Sadece Part dosyaları için (.sldprt)
 • Tolerans tabanlı işleme (.sldprt)

 

 

HAZIRLAYAN: YAKUP KARATAŞ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.