ABONELİK SERVİS HİZMETİ PLANLARI

SES3000 CNC, 3D teknolojiler ile endüstriyel üretim alanında yaptığınız yatırımdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmaya hazır 30’dan fazla mühendis, tasarımcı, SOLIDWORKS, MASTERCAM ve 3D yazıcı uzmanından oluşan bir yazılım destek ekibine sahiptir. Abonelik anlaşması ile Canlı teknik desteğe, yeni ürün sürümlerine ve yükseltmelere, kapsamlı çevrimiçi kaynaklara, sertifika alabileceğiniz ücretsiz dershane eğitimlerine, sahip olun.

*

1 Yıllık Plan

 • 1 Yıllık Tüm SOLIDWORKS Güncellemeleri
 • Yerel Teknik Destek Hizmeti
 • SOLIDWORKS Müşteri Portalına Erişim
 • SOLIDWORKS Bilgi Kütüphanesi Erişimi
 • Ücretsiz SOLIDWORKS Sertifika Sınavları

%35'e varan indirimlerle

İNDİRİM

3 Yıllık Plan

 • 3 Yıllık Tüm SOLIDWORKS Güncellemeleri
 • Yerel Teknik Destek Hizmeti
 • SOLIDWORKS Müşteri Portalına Erişim
 • SOLIDWORKS Bilgi Kütüphanesi Erişimi
 • Ücretsiz SOLIDWORKS Sertifika Sınavları

%50'e varan indirimlerle

İNDİRİM

5 Yıllık Plan

 • 5 Yıllık Tüm SOLIDWORKS Güncellemeleri
 • Yerel Teknik Destek Hizmeti
 • SOLIDWORKS Müşteri Portalına Erişim
 • SOLIDWORKS Bilgi Kütüphanesi Erişimi
 • Ücretsiz SOLIDWORKS Sertifika Sınavları
Videoyu oynat

Güncel, Rekabetçi, Performanslı kalın.

 

Bir SOLIDWORKS Abonelik Hizmetleri üyesi olarak, tüm yeni SOLIDWORKS sürümlerine ve yükseltmelerine, Ses3000 canlı teknik desteğe, teknik ürünlere, kapsamlı çevrimiçi kaynaklara anında ve bireysel olarak erişebilirsiniz. Abonelik Hizmetleri ile SOLIDWORKS yazılımınızdan aldığınız değeri en üst düzeye çıkarırken güncel ve rekabetçi kalabilirsiniz.

Yeni Versiyon Yükseltmeleri

Yeni SOLIDWORKS sürümleri her Ekim ayında duyurulur. Abonelik Hizmetinizle birlikte en son yazılım sürümünü alabilirsiniz. Ayrıca her sürümün 200'ün üzerinde yeni özellik seti ortalaması nedeniyle, günümüzün rekabetçi ürün pazarında olmanıza imkan tanır.

SES3000 Canlı Destek

SES3000 CNC; Türkiye'de başta Istanbul merkez (tüm bölgelere uzaktan), İstanbul, Konya, izmir, Bursa ve Ankara'ya da temaslı bir şekilde destek sağlamaktadır. Ses3000 SOLIDWORKS'te her konuda EKSPERT sertifikasına sahiptir ve her konuda size yardımcı olmaya hazırdır.

Müşteri Memnuniyet Derecesi "Teamviewer uzaktan bağlantı uygulamasıüzerinden güncel olarak alınmaktadır" 0-10
9.2/10

Yazılım Onarımları

Yazılımımızı sürekli geliştiriyor ve geliştiriyoruz. İster performans ve güvenilirlikte bir artış, ister müşterilerimiz tarafından talep edilen bir geliştirme veya yeni işlevler-komutlar ve desteklenen dosyalar ekleme olsun, SOLIDWORKS her zaman gelişmektedir.

Ücretsiz Sertifika Sınavları

SOLIDWORKS Professional ve SOLIDWORKS Associate sınavları Abonelik Hizmetleri üyeleri tarafından ücretsiz sağlanmaktadır. Satın aldığınız her SOLIDWORKS lisansı için yılda iki ücretsiz ara sınavı ve iki gelişmiş sınavla ekibinizin becerilerini geliştirip uluslararası listede sergileyin.

MySolidworks'ü Keşfedin

Bilgiye ihtiyacınız var ancak nasıl çözeceğinizden tam olarak emin değil misiniz? Sorun değil. Lisans yönetimi, 600+ saat fazlası farklı alanlarda online kurs, kütüphane dosyaları, sorun veya kaynak bilgi kütüphanesi, günde 2 saat olarak SOLIDWORKS'ü online olarak kullanma imkanı! Abonelikli müşterilere tanınmış ayrıcalıkların başında My.Solidworks uygulaması ile tablet, telefon, bilgisayar üzerinde çalışma imkanını istediğiniz her zaman sağlar.

Müşteri Portalı

Yazılım yüklemelerinden ürün eğitimine, lisans bilgilerinizden önemli yazılımınızla ilgili duyurulara kadar SOLIDWORKS Müşteri Portalı SOLIDWORKS deneyiminizi en üst düzeye çıkarıyor. Ayrıntılı bilgi ve kaynaklarla dolu, araştırması kolay geniş bir bilgi havuzuyla, Müşteri Portalınızda ihtiyacınız olan tüm cevapları istediğiniz zaman bulun.

SOLIDWORKS Visualize Standard

 
SOLIDWORKS Visualize aktif abonelik sürecindeki her SOLIDWORKS Professional ve Premium lisansı yanında ücretsiz bir şekilde kullanılmaktadır.
 
3D verilerinizin “fotoğrafına” mı ihtiyacınız var?
Visualize, fotoğraf kalitesinde görüntüler, animasyonlar ve diğer 3D datalardan medya içerik oluşturmanın en hızlı ve en kolay yoludur.  SOLIDWORKS Visualize, şirketinizdeki herhangi bir kişi tarafından (tasarımdan pazarlamaya kadar) oluşturduğunuz ekipçe kullanılabilir.
Videoyu oynat
Videoyu oynat

SOLIDWORKS CAM

 
SOLIDWORKS CAM Standard artık Abonelik Hizmetleri üyeliği olan müşterilere ücretsiz sunulmaktadır.
 
SOLIDWORKS’e tamamen entegre SOLIDWORKS CAM, tasarım ve üretim süreçlerini tek bir yazılımda çözmenizi sağlar.
Tasarımları proje aşamasının başlarında değerlendirerek, beklenmedik maliyetlerden ve / veya gecikmelerden kaçınabilir, projelerinizin zamanında ve hatasız üretime erişmesini sağlayabilirsiniz.

Abonelik Servisi için

Müşteriler mutlu, SES3000 mutlu.