Mastercam Swiss – CNC KAYAR Otomat

Mastercam Lathe Icon

Mastercam Swiss – CNC KAYAR Otomat Tipi İşleme çözümlerimiz sayesinde artık CNC Kayar Otomat (İsviçre tipi) makineleri için ayrı bir yazılım paketine ihtiyacınız yok – programcıların ve makinecilerin takdir ettiği bir şey. Mağazanıza çete tipi makineler ve seçkin takım taret ve B ekseni makineleri için Mastercam İsviçre İşleme Çözümlerinin rahatlığını ve hassasiyetini verin.

İsviçre Çözümlerimiz, Mastercam Mill ve Mastercam Torna’yı optimize edilmiş bir post işlemci ile birleştirerek size İsviçre makineleriniz için parçaları programlamanız için güvenilir bir araç seti sağlar – tam da ihtiyacınız olan şekilde.

  • CAM için Entegre CAD, tel kafes, yüzeyler, STL ve MBD bilgileri dahil olmak üzere katı (SOLID) veriler oluşturmak ve bunları işlemek için güçlü bir dizi takımyolu stratejileri sunar.
  • Gelişmiş takım yolu stratejileri, parçalarınızı daha yüksek verimlilik ve hassasiyetle tornalamanızı, işlemenizi sağlar.

 
Mastercam’i diğer CAM yazılımlarından daha fazla kişi kullanıyor. CAD başlangıcından nihai işlenmiş parçanın oluşturulmasına kadar Mastercam, üretim verimliliği için kapsamlı bir çözüm olarak tasarlanmıştır.  

Diğer CAM yazılımlarına göre Mastercam’i Dünyada ve Türkiye’de daha fazla kişi kullanır. CAD başlangıcından son işlenmiş parçanın oluşturulmasına kadar Mastercam, üretim verimliliği için kapsamlı bir çözüm olarak tasarlanmıştır.

Sistem Gereksinimleri

Mastercam için minimum ve önerilen sistem konfigürasyonları için aşağıdaki tabloya bakın. Bu tavsiyeler, test ve değerlendirme amacıyla CNC Yazılımında kullandığımız sistemlere dayanmaktadır. Önerimiz, sistemleriniz için alabileceğiniz kadar güç (işlemci, ekran kartı ve bellek) elde etmektir.

MİNİMUM TAVSİYE EDİLEN
işletim sistemi
Windows 7, 8.1 veya 10 64 bit Profesyonel Windows 10
Windows 10 64-bit Profesyonel
İşlemci
Intel® veya AMD 64 bit işlemci, 2,4 GHz veya daha hızlı
Intel i7 veya Xeon® E3, 3.2GHz veya daha hızlı
Bellek
8 GB
32 GB
Video
OpenGL 3.2 ve OpenCL 1.2, 1 GB hafıza ile desteklemektedir. Yerleşik grafik yok.
4 GB (veya daha yüksek) ayrılmış belleğe sahip NVIDIA Quadro® veya AMD FirePro ™ / Radeon Pro kartı.
monitor
1920 * 1080 çözünürlük
1920 * 1080 çözünürlük, çift monitör
Depolama
En az 20 GB boş USB ve / veya DVD sürücüsü olan sabit sürücü (kurulum ortamına ve lisanslama yöntemine bağlı olarak)
En az 20GB ücretsiz Katı Hal Sürücüsü (SSD)
3D Fare
3Dconnexion 3D fare

Kurulum, destek ve güncellemeler için İnternet bağlantısı ve e-posta önerilir.


Eklentileri


Mastercam Topluluğu

Dünyanın en yaygın kullanılan CAM’ını seçtiğinizde, Mastercam’deki teknolojinin ötesinde faydalar elde edersiniz. Yerel distribütörümüz SES3000 CNC ‘nin yanı sıra Dünya çapındaki Mastercam kullanıcıları, uzmanları, eğitimciler ve meraklıları topluluğumuz yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur.