Freze-Torna (Mill-Turn) ‘de Desteklenen Alt Programlar

Mastercam2022 ‘deki TORNA (Lathe) gelişmelerin ve yeniliklerin önemlilerinden birisi Freze-Torna (Mill-Turn) ‘de Desteklenen Alt Programlar Geliştirmesidir.

Freze-Torna (Mill-Turn) ‘de Desteklenen Alt Programlar videosunu izleyebilirsiniz.

Freze-Torna (Mill-Turn) ‘de Desteklenen Alt Programlar

Diğer Mastercam ürünlerinde bulunan alt program desteği Mill-Turn’e genişletildi. Derinlik kesimleri ve delme gibi delik açma işlemleri için alt program oluşturabilirsiniz. Bunlar, Mill’de bulunan aynı konumlarda bulunan seçeneklerdir.

"Alt Program" grubunun vurgulandığı "Derinlik Kesikleri" sayfası.

Alt program seçenekleri yalnızca seçili makine ortamı tarafından desteklendiğinde kullanılabilir. Makine ortamı geliştiricileri, her bir makine ortamı için gerektiğinde alt program desteğini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir. Bu, kontrol tanımında alt program desteğinin belirtildiği diğer Mastercam ürünlerine benzer. Makine geliştiricilerinin kullanabileceği seçenekler, alt program numaralandırmayı, çıktılarının nasıl olduğunu ve makine ortamlarında son kullanıcılara hangi seçenekleri sunacaklarını tamamen özelleştirmelerini sağlar.

Dönüştürme ve iç içe alt programlarının desteklenmediğini unutmayın.

3

Diğer 2022 Yenilikleri için Tıklayınız…
Mastercam’in Dünya çapında geçerli olan kullanıcı sertifikasını almak için Mastercam Üniversitesi sizleri bekliyor, hemen kayıt olabilirsiniz… 

MASTERCAM 2022 Yenilikleri Teklifi İste

    (*)Doldurulması zorunlu alanlar.