Mastercam for SolidWorks – 2019 Yedek

Dünya CAM pazarında lider konumda bulunan CNC Software, firması  Mastercam yazılımı ile Dünyada en fazla tercih edilen tasarım programı SolidWorks’u tek program haline getirerek, Mastercam for SolidWorks yazılımını sizlere sunmaktadır.

SolidWorks kullanıcıları alıştıkları kullanım kolaylığından taviz vermeden aynı mantıkla hazırlanmış kolay-güçlü ve parametrik  Mastercam soy ağaçını kullanarak kendilerini rahat hissedecekler.

Mastercam for SolidWorks, konvansiyonel takım yolları yerine günümüzün en son işleme teknolijisi olan high speed  takım yollarını içermekle beraber bazı yenilikçi işleme yöntemleri ile hayatınıza hız katacak.

Neden MasterCAM for SolidWorks ?

Tasarımcılar da CAM yapabilir.

 

Tek arayüz seçeneği : SolidWorks altında çalıştığı için farklı arayüzlere gitme/geçme yoktur. Hem tasarım hem imalat tek arayüz olan SolidWorks arayüzünde çalışır.

Tasarımdaki Revizyonlar: CAM programını çıkardıktan sonra tasarımda revizyon yaptığınızda takımyollarını yeniden çıkarmanıza gerek yok, çünkü otomatik değiştiği için HAZIRDIR. CNC ‘leri ÇOK HIZLI programlama imkanı sağlar.

Çevirme/Aktarma problemleri yoktur: Ekrandaki CAD modeli işleyeceği için CAD modeli aktarmaya/çevirmeye gerek yoktur. Böylece hem bilgi (Data) hem de zaman kaybı olmaz.

Tek Dosya :SolidWorks dosyası (part file) formatında direk kayıt eder ve dosyayı açınca CAM bilgileri de gelir.

Güçlüdür : MasterCAM‘in 25 yıllık CAM tecrübesi ile SolidWorks altındaki EN GÜÇLÜ CAM Programıdır.

Otomatiktir: 2D programlama tek tuşla otomatik çıkar.

Hassastır:  Maksimum kalite ve hassasiyet sağlar.

Hızlıdır: Hem takımyolu çıkarmak hızlıdır hem de çıkan takımyolu ile CNC tezgahların işleme zamanları daha kısadır.

Solidworks içerisinde çalışan en güçlü ve yeni CAM programıdır. Mastercam for Solidworks konvensiyonel takım yolları yerine günümüzün en son işleme teknolojisi olan High Speed takım yollarını içermekle beraber bazı yenilikçi işleme yöntemleri ile hayatınıza hız katacaktır.

  • FBM  takım yolları ile solid model üzerinden 2D otomatik frezeleme.
  • FBM takım yolları ile solid model üzerindeki delikleri otomatik delme.
  • Otomatik ve güçlü 2D takım yolları.
  • 3D kaba, finish işleme fonksiyonları.