Takım ve Tutucunuzu Model Geometrisine Göre Kontrol Etmek

Takım ve Tutucunuzu Model Geometrisine Göre Kontrol Etme Özelliği

Mastercam 2021’deki yeniliklerden birisi; Takımınızın ve Tutucunuzun Model Geometrisine göre Erişebileceği veya erişemeyeceği yerleri takımyolu hesaplatmadan önce anında kontrol edebilirsiniz. Mastercam 2021’de yeni bir fonksiyon olan “Takım Erişimini Kontrol Et” özelliği mevcut. Seçilen model geometrisi, takım ve tutucu çaplarına ve boylarına göre ön izlemede farklı renkler ile gösterilir. Bunlar: Erişebilir, Erişilemez (takım) ve Erişilemez (tutucu) olarak görülür.Mastercam 2021 Haziran ayında çıkıyor! Tüm bakımlı firmaların ücretsiz sahip olacağı Mastercam 2021 'de muhteşem yenilikler var. Bu yeniliklere sahip olmak, işlerinizi daha kısa sürede ve hatasız yapmak istiyorsanız Mastercam 2021 'e düşünmeden hemen sahip olmalısınız. Hemen arayınız; 0212-6742508 | mastercam@ses3000.com#metalcutting #machinetools #machineshop #cncmachining #machining #cncmanufacturing #precisionmachining #milling #turning #cncmachines #cncmilling #metalworking #5axis #5eksen #highprecision #additivemanufacturing #industry40 #mastercam #CNC #YCMCNC #engineer #cadcam #cam #mastercam2021 #3dexperience #solids #solidworks #sanayi #mühendislik #inovasyon

Ses3000 CNC CAD CAM paylaştı: 27 Mayıs 2020 Çarşamba

Yeni fonksiyon, takım erişimine kontrol et seçeneği artık Mastercam 2021’de bulunmaktadır. Takım ulaşabileceği veya ulaşamayacağı yeri görüntülemek için seçili model geometrisine karşı takımınızı ve tutucuyu kontrol etmek için takım erişimini kontrol et seçeneğini kullanınız. Seçili model geometrisi seçilen ön-izleme seçeneklerine bağlı olarak renklendirildi: Ulaşılabilir, ulaşılamaz (takım) ve ulaşılamaz (tutucu).

Takım erişimini kontrol etme seçeneğini başlatmadan önce bir takımyolu seçmenize gerek yoktur. Takım erişimini kontrol etme seçeneği artık freze takımyolları bağlamsal sekmesinde mevcuttur.

The "Check Tool Reach" button on the "Mill Toolpath" contextual tab.

MASTERCAM 2021 BAKIM Kampanya Teklifi İste

    (*)Doldurulması zorunlu alanlar.