YCM CNC

Türkiye distribütörü olduğumuz ve yaklaşık olarak 3500 adet civarında Makinayı sanayicilerimizin hizmetine sunduğumuz dünya’da önde gelen CNC TEZGAH Üretici Firması olan YCM (SUPERMAX) nin ürünleri hakkında detaylı bilgilere sitemizin ilgili sayfalarında erişebilirsiniz.


YCM Firması 1954 Yılında kurulan ve Taiwan’ın önde gelen CNC Takım Tezgahı Üreticisi olan, kendi tasarımlarından, dökümanesinden montaj hatlarına ve kalite kontrolüne kadar TAM ENTEGRE bir üreticidir.

– CNC Dik işleme Merkezleri
– CNC Yatay İşleme Merkezleri
– Köprülü Tip İşleme Merkezleri
– CNC Torna Tezgahları
– CNC Tel Erezyon tezgahları

olmak üzere Yaklaşık 80 farklı model makina üretmektedir ve Dünya’da yaklaşık 50 ülkeye satmaktadır. Bu ülkelerin en önemlilerinden birisi Türkiye olup, Avrupa’da 1996 yılından bu yana en çok satan firma ödülünü firmamız Ses3000 CNC almaktadır. Dünya’da da Çin ve Amerika’dan sonra 3. en çok satan firma ödülüne yine Ses3000 CNC sahiptir.


CNC Dik işleme Merkezleri

NMV Serisi Kutu Kızaklı CNC Dik İşleme Merkezleri

NMV Serisi Düşey İşleme Merkezi, verimli üretim endüstrileri için en yeni geliştirilmiş makinadır; Otomobil, havacılık, elektronik ve hassas kalıp ve kalıp endüstrisinde yaygın olarak benimsenmiştir; Özellikle geniş Y ekseni tasarımı çoğu kalıp ve kalıp uygulamalarını barındırıyor.

NXV Serisi Rulmanlı Kızaklı CNC Dik İşleme Merkezleri

NXV serisi, yüksek hassasiyet ve uygun fiyata mükemmel maliyet performansı sunar. NXV1020A otomotiv iş dükkanlarının ve elektronik endüstrilerinin farklı işleme gereksinimlerini karşılayan yüksek hız ve yüksek sertlik özelliklerini içerir. Yüksek hassasiyetli NXV1020AM, otomotiv, mekanik ve elektronik endüstrilerinin kalıp ve kalıp işleme taleplerini karşılamaktadır.

NSV Masuralı Hızlı Seri CNC Dik İşleme Merkezleri

Yüksek hızlı işleme ihtiyaçları için ultra hızlı dikey işleme merkezi olan yeni NSV serisi, mükemmel eksenel ve radyal kesme rijitliği, yüksek hızda yüksek performans ve yüksek talaş kaldırma oranı sunar.


Çift Kolonlu ( Köprülü ) CNC İşleme Merkezleri

NDC Serisi Köprülü Çift Kolonlu CNC İşleme Merkezi

Yüksek Verimli Çift Kolonlu İşleme Merkezi.YCM NDC serisi uzun iş parçalarının işlenmesi için uygundur. Yüksek rijitlikli yapısal tasarıma sahip olan NDC serisi, büyük ölçekli dökümler, yapısal parçalar ve yarı iletken bölme bileşenleri gibi talaşlı imalat uygulamaları için en iyisidir.

DCV Serisi Köprülü Çift Kolonlu CNC İşleme Merkezleri

DCV serisi, çift sütunlu dikey işleme merkezinde hassasiyeti, sağlamlığı ve gücü bir araya getirirdi.Gelişmiş tasarım ve üretim işçiliği, kalıp, otomotiv ve havacılık endüstrisi tarafından talep edilen en yüksek performans standardını sunar.


CNC Torna Tezgahları

TC Serisi Rulmanlı Kızaklı CNC Torna Tegahları

YCM TC serisi, en yüksek performans CNC torna tezgahıdır ve özellikle otomotiv, havacılık, yağ ve IT elektronik endüstrisi gibi kütle tornalama üretimi için geliştirilmiştir.

GT Serisi Kutu Kızaklı CNC Torna Tezgahları

GT serisi, yüksek rijitlik, hassasiyet ve üretim ile devrimci tasarımı benimseyen yüksek performanslı tornalama merkezidir.


CNC Yatay İşleme Merkezleri

H Serisi Yatay İşleme Merkezleri

YCM H serisi, otomatik, transmisyon kutusu, motor blokları, valfler ve kanatlı pompalar ve orta ve büyük hassasiyetteki kalıplar gibi yüksek verimli işleme endüstrileri için özel olarak geliştirilmiştir.

BMP Serisi Yatay İşleme Merkezleri

YCM BMP serisi, geniş iş parçası sıkıcılığı ve sert malzeme ağır kesimi için uygun otomatik, transmisyon kutusu, motor blok ömrü optimum doğruluğu gibi yüksek verimli işleme endüstrileri için özel olarak geliştirilmiş ısıl deformasyonu önlemek için bir dizi çözüm uygular.

 

NH Serisi Yatay İşleme Merkezleri

YCM yatay işleme merkezleri, özellikle yüksek verimli işleme uygulamaları için geliştirilmiştir; otomotiv parçaları, motor blokları, valfler ve kanatlı pompa gibi orta ve büyük hassas kalıplar gibi .

Yüksek kaliteli ve güçlendirilmiş dökümler, kendi türünün hassasiyet temelidir. Çeşitli iş mili konfigürasyonu ve modüler ve soğutma özelliği ile işmili özelliği, farklı işleme gereksinimlerine uygundur. Ön gerdirme bilyalı vidaların doğrudan tahrikli eksenel yapısı yüksek doğruluk seviyesini ve güvenilirliği garanti eder. ATC mekanizması en yüksek güvenirliliğe sahiptir ve yaygın olarak benimsenen APC, işleme özümünün esnekliği ve otomasyonunu içermektedir.