3DEXPERIENCE WORKS

3D Bulut Uygulamaları ile Üretimde Uçuşa Geçin!

Tasarım, Simülasyon, Üretim ve Veri ve Yaşam Döngüsü Yönetimi için 3DEXPERIENCE WORKS...

3DEXPERIENCE WORKS Nedir?

Bulut tabanlı Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE® platformu üzerine kurulan 3DEXPERIENCE WORKS, aşağıdaki yazılımları birleştiren bir çözüm platformudur. SOLIDWORKS’ün kullanım kolaylığı 3DEXPERIENCE’in gücü ve derinliği ile birleştirilmiştir.

 

3DEXPERIENCE WORKS ile ekipleriniz; tasarım için (SOLIDWORKS), Simülasyon için (SIMULIAWORKS), İmalat için (DELMIAWORKS) ve Ürün Verileri ve Yaşam Döngüsü Yönetimi İÇİN (ENOVIAWORKS) ile güçlü yeteneklere erişebilir. 3DEXPERIENCE WORKS Ürün geliştirme kapasitenizi arttırır ve yeni problemleri çok hızlı çözmenizi sağlar.

3DEXPERIENCE WORKS Uygulamaları

SOLIDWORKS kullanıcıları için tasarım ömrü boyunca yenilik ve işbirliği uygulamaları

3D Creator (xDesign)

3D TASARIM çözümü, Tasarımcıların yükleri ve kısıtlamaları desteklemek için optimum malzeme yerleşimi / kullanımını anlamalarına ilham verir ve yardımcı olur.

3D Sculptor (xShape)

3D TASARIM çözümü, Tasarım iş akışı esnekliğine sahip tek modelleme ortamı ile montaja değil tasarıma odaklanmanızı sağlar. SOLIDWORKS ‘e bağlanır.

SOLIDWORKS Simulation Designer

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Simulation Designer çözümü ile; sınırsız Simülasyon ve inavasyon gücü. Bulut üzerinden ölçeklenebilir simülasyon ve mühendislik işbirliği.

Collaborative Business Innovator (CBI)

3DEXPEREINCE Platformunun İşbirlikçi İŞ Yenilikçisi (CBI) ile dilediğiniz yerde, dilediğiniz zamanda ve dünyanın herhangi bir yerindeki meslektaşlarınız ve/veya iş ortaklarınız ile birlikte çalışabilirsiniz.

3DEXPERIENCE Marketplace

Tasarımlarınız için ihtiyacınız olan parçaları yapmak veya geniş içerikli bir kütüphaneden indirmek için Dünya’daki nitelikli endüstriyel parça tedarikçileri ile bağlantı kurmanızı sağlar.

ENOVIAWORKS Bulut Tabanlı Veri Yönetimi


Ürün geliştirme süresini azaltmak için önerilen değişikliklerin etkisini ve tasarım anlayışını arttırır. Bulut tabanlı 3DEXPERIENCE Platformu üzerinde çalışır. Tasarım değişikliklerini ve tekrarlamalarınızı azaltmanızı sağlar.

3DEXPERIENCE Platformu 3D CAD Ağı geçidinden çok daha fazlasıdır.

3DEXPERIENCE Platformu;

Sınırsız biçimde tasarlama ve birlikte çalışma olanağına sahip olmak isteyen tasarım profesyonelleri ve ekipleri için Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE Platformu, istediğiniz tasarım özgürlüğünü size sağlayan Kavramsal, Öngörülü, Sosyal ve Bağlı tasarım ve ürün geliştirme deneyimini sunuyor. 3DEXPERIENCE platformundaki SOLIDWORKS® çözümleri (Rolleri) ile konsept tasarımları dilediğiniz gibi ve dilediğiniz yerde yapabilirsiniz, dünyanın herhangi bir yerindeki meslektaşlarınızla, iş ortaklarınız veya müşterilerinizle birlikte çalışabilirsiniz.

 

 

 

3DEXPERIENCE WORKS Teklifi İste

    (*)Doldurulması zorunlu alanlar.

    3DEXPERIENCE WORKS VERİMLİLİĞİNİZ İÇİN HAZIR!