3DEXPERIENCE Platformu

3DEXPERIENCE Platformu, 3D CAD Ağı geçidinden çok daha fazlasıdır…

3DEXPERIENCE Platformu

Sınırsız biçimde tasarlama ve birlikte çalışma olanağına sahip olmak isteyen tasarım profesyonelleri ve ekipleri için Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE Platformu, istediğiniz tasarım özgürlüğünü size sağlayan Kavramsal, Öngörülü, Sosyal ve Bağlı tasarım ve ürün geliştirme deneyimini sunuyor.

3DEXPERIENCE platformundaki SOLIDWORKS® çözümleri (Rolleri) ile konsept tasarımları dilediğiniz gibi ve dilediğiniz yerde yapabilirsiniz, dünyanın herhangi bir yerindeki meslektaşlarınızla, iş ortaklarınız veya müşterilerinizle birlikte çalışabilirsiniz.

3DEXPERIENCE Nedir?
 • Bir İş İnovasyon Platformu
  • İşletme İşletim Sistemi
  • İşbirliği Sistemi
  • Veri Yönetim Sistemi
  • Ürün Tasarım ve Geliştirme sistemi
  • İletişim sistemi 
 • 3D CAD ağ geçidinden daha fazlası
3DEXPERIENCE Platformunun Sunduğu Avantajları
 • Tasarım ve işbirliği için bağlantısı kesilmiş iş akışları / araçları
  • Platform, yalnızca tasarım uygulamalarını değil tüm uygulamaları çalıştırır
 • Dağıtılmış ekipler arasında zayıf işbirliği
  • Sadece bir internet bağlantısına ihtiyacınız var, kurulum yok, herkes her yerden erişebilir
 • Tasarım sürecine görünürlük eksikliği
 • Paydaşların girdisi için verimsiz araçlar
  • Paydaşların ilerleme ve geri bildirim görüşüne olanak tanıyan tek hakikat kaynağı ve araçları
 • Yavaş konsept oluşturma ve yineleme oranı
  • Tek modelleme ortamıyla 3B oluşturmaya başlamak için hiçbir engel yok
  • Basit itme / çekme etkileşimleriyle karmaşık organik şekiller oluşturun (3D Heykeltıraş)
 • Yazılım dağıtım ve bakım giderleri
  • Kurulum veya güncelleme gerekmez
inceleyin
3DEXPERIENCE WORKS Çözümleri Teklifi İste

  SOLIDWORKS Eğitimi Programını incele…

  3DEXPERIENCE PLATFORMU

  3DEXPERIENCE Tasarım Çözümleri

  Bulut tabanlı araçları kullanarak hızlı bir şekilde 3D tasarımlar ve organik şekiller oluşturun, bunlar üzerinde iş birliği yapın ve yenilikçi ürünleri piyasaya daha hızlı sunun.

  İlgi çekici tüketici deneyimleri geliştirmeye duyulan ihtiyaç arttığı ve ürünler daha karmaşık ve bağlantılı hale geldiği için ürün geliştirme verilerine kolayca erişmek ve farklı yerlerdeki paydaşlarla etkili şekilde iş birliği yapmak hiç olmadığı kadar büyük önem kazanmıştır. Artık tüm işletmeler bu büyük talepleri karşılamak için yeni özelliklerden faydalanabilir. 3DEXPERIENCE platformu üzerindeki bir çözüm portföyü olan 3DEXPERIENCE WORKS, dünyanın en iyi tasarım çözümlerini, bulutta güçlü veri ve yaşam döngüsü yönetimi, simülasyon ve üretim uygulamalarıyla birleştirerek sevdiğiniz SOLIDWORKS’ü güçlendirir ve

  size çeşitli araçlar sunar:

  • Yeni sorunları çözün: Bir arada sorunsuz şekilde çalışan geniş bir “konseptten pazara” çözüm setiyle SOLIDWORKS özelliklerini genişletin.

  • Birlikte sorunsuz şekilde çalışın: Verileri güvenle paylaşın ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde ve cihazda beraber çalışarak yapısal ve yapısal olmayan iş birliğini bir araya getirin.

  • Güvendiğiniz kişilerle çalışın: Çözümlerinizi uygulamaya koymak ve desteklemek için katma değer sağlayan yerel bayilerinizle iş birliği yapın.

  3DEXPERIENCE Platformu nedir?

  3DEXPERIENCE platformu, tasarımdan üretim ve teslimata dek ürün geliştirme sürecinizi birbirine bağlayan bulut tabanlı bir ortamdır. Her boyuttan kuruluş için ideal olan bu platformda; kuruluşunuz ve ihtiyaçlarınız büyüyüp değiştikçe, sorunsuz bir çözümler portföyüne erişerek ürün yaşam döngülerinizin tüm yönlerini yönetebilirsiniz. Platform tek doğru bilgi kaynağı görevi görür, bu sayede ekipleriniz herhangi bir yerden güvenli şekilde veri paylaşabilir. 3DEXPERIENCE platformu kuruluşların herhangi bir cihazdan gerçek zamanlı olarak iş birliği yapmalarına, müşteriler ve tedarikçilerle bağlantı kurmalarına ve benzersiz ürünler ve müşteri deneyimleri sunabilmeleri için süreçteki ilerlemeyi takip etmelerine yardımcı olur.

  SOLIDWORKS gibi 3D uygulama teknolojilerini bulut üzerinden kullanmaya başlayın.

  İş İnovasyonu, 3D DENEYİM yolculuğunuzdaki ilk adımdır .

  Tasarım, Simülasyon, Üretim ve de Veri ve Yaşam Döngüsü Yönetimi İçin 3DEXPERIENCE WORKS

  3DEXPERIENCE WORKS, SOLIDWORKS’ün kullanım kolaylığını 3DEXPERIENCE platformunun gücü ve çeşitliliğiyle birleştiren bir çözüm portföyüdür. 3DEXPERIENCE WORKS ile ekibiniz tasarım (SOLIDWORKS), simülasyon (SIMULIAWORKS), ürün veri ve yaşam döngüsü yönetimi (ENOVIAWORKS) için güçlü özelliklere erişebilir. Portföy, ürün geliştirme becerilerinizi ilerletmenize ve yeni sorunları daha hızlı çözebilmenize imkan tanır. Aşağıda, dönüşüm çözümlerine genel bir bakış sunulmuştur.

  Bulutta Sezgisel Tasarım

  Tarayıcı tabanlı bir 3D alt bölme modellemesi çözümü olan 3D Sculptor, SOLIDWORKS 3D CAD’i tamamlayarak endüstriyel tasarımcılara ve mühendislere organik şekilli modelleri geleneksel parametrik araçlara kıyasla daha hızlı ve kolay bir biçimde oluşturma imkanı tanır. 3D Creator, konsept tasarımları ile detaylı parça ve montajların aktarılabilmesi için tasarımcılara ve mühendislere parametrik katıları ve yüzeyleri 3DEXPERIENCE platformunda modelleme imkanı sunar. 3DEXPERIENCE platformunda yer alan 3D Sculptor ve 3D Creator, SOLIDWORKS 3D CAD’le ve birbirleriyle sorunsuz şekilde bağlantı kurar. 

  3D Sculptor ve 3D Creator ile Tasarım Sürecini Keşfedin.

  Bulutta Gelişmiş Simülasyon Özellikleri

  Structural Professional Engineer, Abaqus Sonlu Eleman Analizi Çözümleyicisi tarafından desteklenen gelişmiş simülasyonu SOLIDWORKS kullanıcılarına sunar. 3DEXPERIENCE platformunda yer alan çözüm, SOLIDWORKS Simulation’ı sıkı entegrasyon ile genişletir. Parça ve montajlar üzerinde yapısal statik analiz, frekans analizi, bükülme analizi, modal dinamik tepki analizi ve yapısal termal analizler gerçekleştirmenizi sağlar.

  Yapısal Analiz Çözümleri ile gelişmiş analiz özelliklerini keşfedin. 

  Bulutta Veri ve Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi

  Üretkenliği, iş birliğini ve inovasyonu iyileştirmenize yardımcı olan 3DEXPERIENCE platformundaki veri ve ürün yaşam döngüsü yönetimi çözümleriyle ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde planlayıp geliştirin ve üretime gönderin. CAD verilerinizi, paydaşlarla kolayca paylaşabilmeniz için bulutta erişilebilir hale getirirken ürün tasarımlarını ve belgeleri doğrudan SOLIDWORKS’ten yönetin. Ekiplerinizin projeleri gerçek zamanlı olarak yönetmesine ve gözden geçirme, üretime gönderme ve kilitleme/kilit açma gibi yaşam döngüsü işlemlerini gerçekleştirmesine olanak tanıyın.

  Veri ve Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimini keşfedin 

  Ekiplerinizin projeleri gerçek zamanlı olarak yönetmesini ve gözden geçirme, bırakma ve kilitleme / kilit açma gibi yaşam döngüsü işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlayın.

  3DEXPERIENCE WORKS için sizleri aramamızı ister misiniz?

  Lütfen iletişim formunu doldurun.

  Sizlere Hemen Ulaşmamız İçin Lütfen Aşağıdaki Formu İletin.