Zincirleme Gelişmeleri

Mastercam 2020 için zincirleme ve zincirleme iletişim kutusu için gelişmeler yapılmıştır:

  • Telkafes ve katılar modunun her ikisi için geliştirilmiş zincirleme iletişim kutusu düzeni.
  • Zincir rengi ve çizgi stili için yeni yapılandırma ayarları içeren, zincir görüntüleme ve davranış geliştirmeleri
  • Genişletilmiş ok zincirleme iletişim kutusunun üst sol köşeden kaldırıldı ve ana iletişim kutusuna parametreler taşındı.

Telkafes modu zincirleme ve katıya belirli geliştirmeleri görmek için aşağıdaki bağlantıları kullan.

Zincirleme Teğet Elemanları

Bir varlık ya da köşe seçerken [Shift] tuşuna basarak zincir teğet elemanlarını veya teğet köşeleri otomatik olarak zincirleyebilirsiniz. Önceki butona ya da bir sonraki butona, bir zincir okunu tıklatarak ve [Shift] butonuna basarak bir dal noktada teğet elemanlarını veya köşeleri zincirle. Yeni zincirleme teğet tolerans seçeneğini kullanarak elemanların teğet durumunu belirlemek için kullanılan açıyı kontrol ediniz.

Seçimi Kaldır ve Önceki

An image showing the new Previous button in the Chaining dialog box.

Seçimi kaldır butonu katı modda bağlı köşe zincirin son elemanı yerine artık son seçilen zinciri kaldırır. Telkafes modu için guided zincirleme sırasında seçimi kaldır ve seçilmeyen tüm davranışlar gelişti.

Yeni buton, önceki, katı modda bağlı bir köşe zinciri oluştururken bir seferde bir dalı ya da elemanı kaldırır. Bu butona tıklayarak katı köşelerin zincirlerin uç noktasını önceki dal noktaya taşır. Telkafes modunda, önceki butona tıklayarak bir zincirin uç noktasını önceki dal noktasında taşır.

Mastercam 2020 Zincir Gelişmeleri Fiyat Teklifi İste

    (*)Doldurulması zorunlu alanlar.