3D Yüksek Hızlı Dinamik OptiKABA Takımyolu

Mastercam2022 ‘deki gelişmelerin ve yeniliklerin başında 3D Yüksek Hızlı Dinamik OptiKABA Takımyolu gelmektedir.

Dinamik OptiKABA Takımyolu videosunu izleyebilirsiniz.

 

3D Yüksek Hızlı (High Speed) Dinamik OptiKABA, Freze (Mill) ve Ağaç İşleme (Router) Ürünlerinin her seviyesinde mevcuttur.

Dinamik OptiKABA takımyolu artık tüm Freze ve Frezeleme ürün seviyeleri için kullanılabilir. Daha önce, Dinamik OptiKABA takımyolu yalnızca Mill 3D için mevcuttu. Dinamik OptiKABA takımyolu, maksimum miktarda malzemeyi minimum adım sayısıyla kaldırmak için çift yönlü kesme stratejisiyle çok büyük kesme derinliklerini işler.

Bir iş parçasını veya kalıbı, Dinamik OptiKABA takımyolu sayesinde tek bir takımyolu kullanarak işleyebilirsiniz.
Dinamik Optimize edilmiş kaba işleme takımyolu karmaşık parçalarda çarpma kontrollerini de yapar ve takımın geçişlerde parçaya veya aparat vs.’ye çarpmasını engeller. 

Aşağıda Dinamik OptiKABA takımyolunu oluşturmanın farklı aşamalarını görebilirsiniz.

Dinamik OptiKABA (Optirough) takımyolu oluşturmanın farklı aşamaları.

Dinamik OptiKABA takımyolu, aynı hedefe ulaşmak için birden fazla 2D operasyon oluşturmak yerine bir parçayı işlemek için tek bir takımyolu oluşturmanıza olanak tanır. Dinamik OptiKABA takımyolu, parçanın çarpışma farkındadır ve karmaşık işleme için takım yolu, Tutucu sayfasındaki seçenekleri kullanarak takım tutucunuzun da farkında olabilir.

Freze Takımyolları bağlamsal sekmesindeki 3D galeriden Dinamik OptiKABA takımyoluna erişebilirsiniz.

Diğer 2022 Yenilikleri için Tıklayınız…
Mastercam’in Dünya çapında geçerli olan kullanıcı sertifikasını almak için Mastercam Üniversitesi sizleri bekliyor, hemen kayıt olabilirsiniz… 

MASTERCAM 2022 Yenilikleri Teklifi İste

    (*)Doldurulması zorunlu alanlar.