3D Tornalama Takımlarında Çoklu Adaptör Kullanmak

Mastercam2022 ‘deki TORNA (Lathe) gelişmelerin ve yeniliklerin önemlilerinden birisi 3D Tornalama Takımlarında Çoklu Adaptör Kullanma Geliştirmesidir.

3D Tornalama Takımlarında Çoklu Adaptör Kullanmak videosunu izleyebilirsiniz.

3D Tornalama Takımlarında Çoklu Adaptör Kullanmak

Mastercam 2022‘de, artık Yeniden Kullanılabilir tutucu montajlarını, Torna Takım Yöneticisi Tutucusu sekmesinden erişilebilen Tutucu Tasarımcısı‘nda tanımlayabilirsiniz. Bağdaştırıcılar, uzantılar ve tutucu koleksiyonları oluşturmak ve bunları bir derleme olarak depolamak için Tutucu Tasarımcısı’nı kullanın. Ayrıca, bir tutucu bileşeni için kitaplıktan seç’i tıklatarak, Öğeye gözat iletişim kutusunu sağ tıklatarak ve bir tutucu oluşturmayı veya düzenlemeyi seçerek Tutucu Tasarımcısı’na erişebilirsiniz.

"Tutucu Tasarımcısı" işlev paneli.

Modüler bileşenlerin yeniden kullanılabilir montajlarını oluşturarak zamandan tasarruf edebilir ve hataları önleyebilirsiniz. Bu derlemeler bir kitaplıkta saklanabilir ve tam 3B Torna Aracı derlemelerinin oluşturulması için kullanılabilir.

3D takım montajı.

 

Diğer 2022 Yenilikleri için Tıklayınız…
Mastercam’in Dünya çapında geçerli olan kullanıcı sertifikasını almak için Mastercam Üniversitesi sizleri bekliyor, hemen kayıt olabilirsiniz… 

MASTERCAM 2022 Yenilikleri Teklifi İste

    (*)Doldurulması zorunlu alanlar.