PrimeTurning™ Takımyolu

PrimeTurning takımyolu, Mastercam2018′ de eklenti olarak tanıtıldı. Şimdi tamamen Mastercame entegre edildi. Freze-Torna tornalama bağlamsal sekmesinde veya torna tornalama sekmesinde PrimeTurning seçeneğini seçiniz.

Mastercam, CoroTurn® Prime takımlarının ve yenilikçi PrimeTurning™ metodunun geliştrilmesi ve desteklenmesi üzerine Sandvik Coromant ile ortaklık kurmuştur.Takım ve metodlar ile, Mastercam konvansiyonel tornalamaya ve PrimeTurning yönlerindi açmanıza olanak sağlar. CoroTurn Prime A tipi ve B tipi uçlar ile birleştirildiği zaman, PrimeTurning üstün metal kaldırma oranı sağlar, %50 üzerinde verimlilik kazancı sağlar ve çeşitli malzemelerde takım ömrünü arttırır.

PrimeTurning konvansiyonel tornalama stratejileri ile karşılaştırıldığında, iki kat daha hızlı ve iki kat ilerleme ile CoroTurn uçlarının çalıştırılması sonucu, daha yüksek metal kaldırma oranına sahip olur. Bu uçlar takım ucundan uzakta ve ön kenarda sıcaklığı azaltan, talaş inceltici tasarımı kullanır. Daha az takım değişikliği ve üretim durması gerektiren durumlarda daha iyi talaş kontrolü elde edersiniz ve takım ömrü artar.

PrimeTurning için Geliştirilmiş Takım Kütüphanesi

PrimeTurning için  CoroTurn Prime takım kütüphaneleri şimdi Sandvik’in 0.4mm yarıçaplı uçlarını içerir. Kütüphaneler Mastercam2019 ile yüklüdür ve mastercam.com adresindeki Tech Exchange’den indirilebilir. (https://community.mastercam.com/techexchange)

PrimeTurning için 3D Takım Kütüphaneleri

PrimeTurning için 3D takım desteğinin tanıtımı ile (3D Takım Desteği), 2 adet 3D takım kütüphaneleri mevcuttur. Bir kütüphane inç., diğer kütüphane metriktir. Bu kütüphaneler Mastercam.com sitesinde Tech Exchange adresinden indirilebilir. (https://community.mastercam.com/techexchange)

MASTERCAM Teklifi İste

    (*)Doldurulması zorunlu alanlar.