Collaborative Business Innovator

3DEXPERIENCE platformundaki işbirliği ve veri paylaşımının gücünü SOLIDWORKS portföyünüze ekleyin ve eşsiz ürün yeniliğine ilham verin.

3DEXPERIENCE Genel Bakış

Collaborative Business Innovator, tüm ürün geliştirme ihtiyaçlarınız için tek yerdir. 3DEXPERIENCE Platformunun gücüne ve mevcut rollerin (uygulama grubu), uygulamaların ve çevrimiçi hizmetlerin zengin portföyüne açılan kapıdır.

3DDashboard

Uygulama, kapsamlı ve genişletilebilir widget / uygulamalar kataloğunu kullanarak her kullanıcı için birden fazla gösterge tablosunun kişiselleştirilmesine ve paylaşılmasına olanak tanır.

3DSwYm

3DSwYm uygulaması, dahili ve harici kitlelerden oluşabilecek Topluluklar aracılığıyla kurumsal sosyal işbirliği sağlar.

3DPlay

3DPlay (web) uygulaması, 3DEXPERIENCE platformunda depolanan verilerin sürükleyici görselleştirmesi ve animasyonu yoluyla tasarım incelemesine olanak tanır.

3DSearch

3DSearch uygulaması, platformda depolanan tüm meta veriler veya dosyalar arasında arama yapılmasına olanak tanır.

6WTags

3DEXPERIENCE platformuna özgü bir yenilik olan 6WTags, Kim, Ne, Ne Zaman, Neden, Nerede ve Nasıl dayalı hızlı ve sezgisel gezinme ve filtreleme sağlar.

3DPassport

3DPassport, kullanıcıların tarayıcı tabanlı veya yerel istemciler olup olmadıklarına bakılmaksızın erişebildiği tüm uygulamalarda tek bir oturum açma olanağı sunar.

3DCompass

3DCompass, kullanıcının uygulamalarında kullanımı kolay gezinme sağlayan sezgisel, pusula benzeri bir arayüzdür.

3DDrive

3DDrive uygulaması, herhangi bir dosyayı saklamak, senkronize etmek, paylaşmak ve önizlemek için kullanımı kolaydır. Ayrıca hafif tasarım incelemesine izin verir.

3DMessaging

3DMessaging uygulaması kullanıcıların IM ile sohbet etmesine ve bir mühendislik veya sosyal bağlamda ortak çalışma yapmasına olanak tanır.

Storage

Business Innovation Rolü: Lisans başına 5 GB çevrimiçi veri depolama alanı şirket platformu aracılığıyla paylaşılır.

Industry Innovation Rolü: Şirket platformu üzerinden paylaşılan lisans başına 25 GB (Business Innovation’dan 5 GB dahil) çevrimiçi veri depolama alanı

Collaborative Business Innovator Uygulamaları ile Uçuşa Geçin!

SOLIDWORKS ürün portföyünüzü buluta ve işbirliğinizi, çevikliğinizi ve hızınızı bir sonraki seviyeye taşıyın.