3DEXPERIENCE Tasarım ve Üretim Çözümleri – V1

KEŞİF –> İŞBİRLİĞİ –> YENİLİK…
Tasarım, Simülasyon, Üretim ve Veri ve Yaşam Döngüsü Yönetimi için
3DEXPERIENCE WORKS…

Bulut tabanlı Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE® platformu üzerine kurulan 3DEXPERIENCE WORKS, aşağıdaki yazılımları birleştiren bir çözüm platformudur. SOLIDWORKS’ün kullanım kolaylığı 3DEXPERIENCE’in gücü ve derinliği ile birleştirilmiştir.
3DEXPERIENCE WORKS ile ekipleriniz; tasarım için (SOLIDWORKS), Simülasyon için (SIMULIAWORKS), İmalat için (DELMIAWORKS) ve Ürün Verileri ve Yaşam Döngüsü Yönetimi (ENOVIAWORKS) için güçlü yeteneklere erişebilir. 3DEXPERIENCE WORKS Ürün geliştirme kapasitenizi arttırır ve yeni problemleri çok hızlı çözmenizi sağlar.

3DEXPERIENCE WORKS, aşağıdaki Mekanik TASARIM ARAÇLARINI (ROLLERİNİ) kullanımınıza sunar…

3DEXPERIENCE WORKS Uygulamaları
SOLIDWORKS kullanıcıları için tasarım ömrü boyunca yenilik ve işbirliği uygulamaları

3DEXPERIENCE Platformu

Sınırsız biçimde tasarlama ve birlikte çalışma olanağına sahip olmak isteyen tasarım profesyonelleri ve ekipleri için Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE Platformu, istediğiniz tasarım özgürlüğünü size sağlayan Kavramsal, Öngörülü, Sosyal ve Bağlı tasarım ve ürün geliştirme deneyimini sunuyor. 3DEXPERIENCE platformundaki SOLIDWORKS® çözümleri (Rolleri) ile konsept tasarımları dilediğiniz gibi ve dilediğiniz yerde yapabilirsiniz, dünyanın herhangi bir yerindeki meslektaşlarınızla, iş ortaklarınız veya müşterilerinizle birlikte çalışabilirsiniz.

3DEXPERIENCE Platformu için Daha fazla bilgi için…
3DEXPERIENCE Platformu 3D CAD Ağı geçidinden çok daha fazlasıdır…
inceleyin

3DEXPERIENCE WORKS Teklifi İste

    (*)Doldurulması zorunlu alanlar.

    Başa dön…