Coord3 Koordinat Ölçme

 coord3 COORD3 (ITALYA)
****
COORD3; 40 yılı aşan tecrübesi ile mükemmel tasarımlar oluşturur ve doğrudan 3 boyutlu kontrol için ölçüm makineleri ile yenilikçi çözümlerler sunar. COORD3 ‘ün Dünya Pazarı ve Türkiye Pazarına sunduğu 3 Boyutlu Koordinat Ölçme Makinalarına ait Ürün Yelpazesi aşağıda sizlere sunarız.

Coord3 CMM Ürün Yelpazesi:

 image description KÖPRÜLÜ Tip 3 Boyutlu Koordinat Ölçme Makinaları
****
Coord3 KÖPRÜLÜ Tip 3 Boyutlu Koordinat Ölçme Makinaları Çözümleri için lütfen yukarıdaki linke veya soldaki resme tıklayınız.
 ph-swan-l-int YATAY Tip 3 Boyutlu Koordinat Ölçme Makinaları
****
Coord3 ‘ün özellikle kalıpçılar ve aparat üreten firmalar ve büyük ebatlı parçalar üreten firmalar için üretmiş olduğu YATAY tip İşleme Merkezleri Çözümlerini için lütfen yukarıdaki linke veya soldaki resme tıklayınız.
 ph-mctsl GANTRY Tip 3 Boyutlu Koordinat Ölçme Makinaları
****
Büyük ebatlı parçaları ve KALIPLARI ölçmek için Coord3 ‘ün üretmiş olduğu 4 Kolonlu veya 6 kolonlu GANTRY tip 3 Boyutlu Ölçme Makinaları Çözümlerini için lütfen yukarıdaki linke veya soldaki resme tıklayınız.

 

ph-jupiter ****SABİT AYAKLI GEZER KÖPRÜLÜ Tip 3 Boyutlu Koordinat Ölçme Makinaları
****
Büyük ebatlı parçaları ve KALIPLARI ölçmek için Coord3 ‘ün üretmiş olduğu SABİT AYAKLI ve GEZER Tip Köprülü 3 Boyutlu Ölçme Makinaları Çözümlerini için lütfen yukarıdaki linke veya soldaki resme tıklayınız.
Immagine1(300) KOLLU Tip 3 Boyutlu Koordinat Ölçme Makinaları ****Büyük ebatlı parçaları ve KALIPLARI ölçmek için Coord3 ‘ün üretmiş olduğu 4 Kolonlu veya 6 kolonlu GANTRY tip 3 Boyutlu Ölçme Makinaları Çözümlerini için lütfen yukarıdaki linke veya soldaki resme tıklayınız.

Detaylar için ürünlere ait ilgili sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca ek bilgi için lütfen çekinmeden arayınız.

Tel: 0212 – 674 25 07 veya 0212 – 674 25 08

E-Posta : bilgi@ses3000.com

TEKLİF TALEBİ