Makinalar

YCM_LogoYCM_5-Eksen_KAFA_Logo YCM (SUPERMAX)

2012 İhracatında Taiwan’ın Lideri !!!1954 yılında kurulan YCM (Yeong Chin Machinery Industries CO. LTD.) takım tezgahları üretiminde uzmanlaşmıştır. YCM firması Taywan’da üretim yapan dökümden, işlemeye ve satış sonrası hizmetlere entegre bir firmadır. YCM firması müşterilerin işine özel en uygun özelliklere ve boyutlara bağlı olarak yine en uygun çözümü sunmak için bir çok model tezgah üretmiştir.

YCM (SUPERMAX) Ürün Yelpazesi:

 YCM_Dikey_Logo
CNC Dikey İşleme MerkezleriYCM Dik İşleme Merkezleri Çözümlerini için lütfen yukarıdaki linke veya soldaki resme tıklayınız.
 YCM_HighSpeed_FP66A_Logo

YÜKSEK HIZLI (HIGH SPEED) KÖPRÜLÜ TİP

YCM ‘nin üretmiş olduğu üst sınıf, Yüksek Hızlı (High Speed) ve Köprülü tip İşleme Merkezleri Çözümlerini için lütfen yukarıdaki linke veya soldaki resme tıklayınız.
YCM_Çift_KOLONLU_Logo ÇİFT KOLONLU (KÖPRÜLÜ) CNC İşleme Merkezleri

Büyük ebatlı parçaları ve KALIPLARI işlemek için YCM ‘nin üretmiş olduğu Çift Kolonlu (Köprülü) tip İşleme Merkezleri Çözümlerini için lütfen yukarıdaki linke veya soldaki resme tıklayınız.
YCM_5-Eksen_Tabla&KAFA_Logo 5 Eksen CNC İşleme Merkezleri
Büyük ebatlı parçaları ve KALIPLARI daha kısa sürede ve tek başlamada daha hassas şekilde işlemek için YCM ‘nin üretmiş olduğu 5 EKSEN Çift Kolonlu (Köprülü) tip İşleme Merkezleri Çözümlerini için lütfen yukarıdaki linke veya soldaki resme tıklayınız.  YCM Firması, 5 Eksen Eş zamanlı çalışabilen yüksek torklu ve yüksek hassasiyetli 5 Eksen kafayı kendi bünyesinde üretebilen dünyadaki nadir firmalardan biridir.
YCM_Yatay_Logo
YATAY CNC İşleme Merkezleri

YCM özellikle geçen yıl YATAY İşleme Merkezi tezgahları konusunda büyük bir teknolojik gelişme gösterdi. YCM firması Avrupa ve Japon tezgahlarının teknolojik özelliklerinde YATAY işleme Merkezi üreten tek firmadır.
YCM_Borverk_Logo
CNC BORVERK Tezgahları

Büyük ebatlı parçaları ve KALIPLARI işlemek için YCM ‘nin üretmiş olduğu CNC Borverk Tezgah Çözümlerini için lütfen yukarıdaki linke veya soldaki resme tıklayınız.

 

YCM_Torna_Logo
CNC TORNA Tezgahları

YCM CNC Torna Tezgahları Çözümlerini için lütfen yukarıdaki linke veya soldaki resme tıklayınız
YCM_Tel_Erezyon_Logo
CNC TEL EREZYON Tezgahları

En küçük ‘den Büyük ebatlı parçaları ve KALIPLARI kesmek için YCM (Excetek) ‘nin üretmiş olduğu JAPON Tel Erezyon Teknolojik özelliklerine sahip CNC Tel Erezyon Tezgahları

 

Detaylar için ürünlere ait ilgili sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Tel: 0212 – 674 25 07 veya 0212 – 674 25 08

E-Posta : bilgi@ses3000.com

TEKLİF TALEBİ