Tasarım Paketleri

3D CAD Paketleri

Üç Boyutlu (3D) tasarım yazılımı SolidWorks daha kaliteli ürünleri daha kısa zamanda tasarlamanızı sağlar. Harika bir ürün tasarlamak için bir fikriniz olduğunda, bu ürünü daha kısa sürede ve daha düşük maliyette hayata geçirmek için ihtiyaç duyacağınız bütün araçları SolidWorks içinde bulacaksınız..

SolidWorks Premium
SolidWorks Premium, tasarım ekibinizin ihtiyaç duyduğu mekanik CAD; tasarım doğrulama, ürün veri yönetimi, tasarım iletişimi ve verimlilik araçlarının tamamını içinde barındırır.Solidworks Premium, Solidworks Professional yazılımına ait özelliklere ek olarak SolidWorks Simulation ( Statik Analiz, FEA ), SolidWorks Motion (Kinematik Analiz), TolAnalyst ( Tolerans Yığılma Doğrulaması ), Solidworks  Routing ( Boru,hidrolik boruve elektrik kablo hattı oluşturma ), CircuitWorks ( EAD’ den MCAD ‘e geçiş ), ScanTo3D ( Digital taramalardan yüzey oluşturma ) vb. bir çok add-in ürünü içinde barındıran kusursuz bir CAD yazılımıdır.
 solidworks2 SolidWorks Professional
SolidWorks Professional, SolidWorks Standard yazılımına ait özelliklere ek olarak tasarım iletişim araçları, fotogerçekçi görünüşler oluşturma, Standard paça kütüphaneleri, veri yönetim araçları vb. bir çok add-in ürünü içinde barındırır.
 solidworks3 SolidWorks Standard
SolidWorks tasarım yazılımınızın nasıl düşündüğünü öğrenme ihtiyacını ortadan kaldırır. Daha yenilikçi ürün tasarımlarına odaklanmanız için sizi özgür kılar.Solidworks müşterilerine sınıfının en güçlü mekanik CAD araçlarını sunarak, daha mükemmel ürünleri hızlı bir şekilde tasarlama imkanı verir. Ek bir iş yapmadan parça ve montaj modelinin teknik resimlerini otomatik olarak çıkartır.Parça ve montajda yapılan değişiklikleri teknik resimlere ve malzeme listesine aynı anda yansıtır.
TEKLİF TALEBİ