SOLIDWORKS Abonelik Anlaşmaları

SOLIDWORKS ABONELİK HİZMETİ PROGRAMI

YENİLİK YATIRIMINIZI GÜÇLENDİRİN

SOLIDWORKS® Abonelik Hizmeti Programı, yeni SOLIDWORKS sürümlerine ve yükseltmelerine, canlı teknik desteğe, kapsamlı çevrimiçi kaynaklara ve geliştirme talebi ayrıcalıklarına anında erişmenizi sağlayarak güncel kalmanıza, rekabet gücünüzü korumanıza ve Yatırım Getirinizi (ROI) artırmanıza yardımcı olur.

ABONELİĞİN FAYDALARI

YAZILIM YÜKSELTMELERİ

SOLIDWORKS Toplulugunun bildirdigi önemli sorunları ele alan SOLIDWORKS yükseltmeleri ve Servis Paketlerinin yanı sıra ek islevler ve desteklenen dosya formatlarıyla güncel kalın.

Avantajlar

Her zaman son servis paketiyle çalışarak olası hataların önüne geçerek performansınızı her zaman en üst seviyede tutun.

CANLI TEKNİK DESTEK

Önceki veya güncel SOLIDWORKS yazılımı sürümlerine yönelik ürün özellikleri, komutlar, kurulum ve sorun gidermeyle ilgili telefonla ve mail ile yardım dahil olmak üzere sertifikalı teknik personellerimiz tarafından uzaktan eriserek canlı teknik desteğe erişin.

Avantajlar

Yasayabileceginiz sorunlara anında cevap bulabileceginiz bir ekip sizi bekliyor, sorunlarınızı anında bize iletin ve onlardan kurtulun.

ÜCRETSİZ EĞİTİM, SEMİNER ve WEBİNAR

Yazılımı aldıktan sonra en önemli konu egitim olacak ve bu konuda egitim, seminer ve webinar gibi teknik konulu paylasımlarımıza katılarak ücret ödemeden faydalı bilgi seviyenizi arttırabileceksiniz.

Avantajlar

Yenilikler ve ipucu detaylarına ulaşarak sürekli öğrenme gelisiminizi en yüksek seviyede tutun.

 

SOLIDWORKS SERTİFİKALARI – CSWA CSWP

CSWP (Certified SOLIDWORKS Professional) ve CSWA (Certified SOLIDWORKS Associate) sınavları, kullanıcı yeterliligini dogrular ve yöneticilerin egitimin gerekli oldugu alanları belirlemesine yardımcı olur. Kariyerlerinde ilerlemelerini ve verimliliklerini artırmalarını saglamak için ekibinizin becerilerini gelistirin ve profesyonel gelisimlerini destekleyin.

Avantajlar

SOLIDWORKS kullanım seviyenizi global sınavlarla ücretsiz bir sekilde sertifikalandırın.

SES3000 Add-on YAZILIMLARI

Sektör gereksinimlerinize özel olarak hazırlanmış yazılımlarımız ile gün içerisinde yaptığınız standart işleri kolaylaştırarak zamandan tasarruf sağlayın.
Ses3000 Add-on
Ses3000 SheetPlus
Ses3000 BomPlus

Avantajlar

Zamandan tasarruf etmenin en kolay yolu eklentilerimiz ile is süreçlerinizi hızlandırın.