Solidworks Electrical

SOLIDWORKS Elektriksel Tasarım

SOLIDWORKS SOLIDWORKS Electrical çözümleri, Tasarım Mühendislerinin yenilikçiliğin doğasında var olan riskleri azaltmalarına ve fiziksel prototip oluşturma ihtiyacını dolayısıyla da maliyetleri düşürerek ürünlerini pazara daha hızlı sunmalarına yardımcı olan SOLIDWORKS tasarım ve analiz portföyünün ayrılmaz parçalarıdır.


Tasarımcılar, SOLIDWORKS çözüm portföyüne tamamen entegre olan tutarlı, güçlü ve sezgisel elektrik tasarımı özellikleri sayesinde entegre tasarımı tasarım sürecinin ilk aşamalarında oluşturabilir ve maliyeti artıran gereksiz tasarım düzeltmelerinden kaçınabilir.

SOLIDWORKS PCB yazılımı

SOLIDWORKS PCB Altium Tarafından Desteklenmektedir
Baskılı devre yerleşimlerinizde en etkin şemaları geliştirmenize olanak tanıyan ve günümüz ürünlerinin gerektirdiği zorlu koşulları karşılayan profesyonel PCB tasarımı aracıdır. PCB tasarımının SOLIDWORKS CAD ile ve yönetilen bir ECO değişiklik işlemi ve ayrık iş akışlarıyla sorunsuz olarak entegre edilmesi, en yüksek üretkenliğe ulaşmanızda temel etmendir.


SOLIDWORKS Electrical Schematic Standard yazılımı

Ekipman ve diğer ürünler için gömülü elektrik sistemlerinin hızlıca geliştirilmesine yardımcı olan güçlü, sorunsuz, kullanımı kolay, tek kullanıcılı şema tasarım aracıdır. Yerleşik ve web özellikli sembol kütüphaneleri ve üreticinin parça bilgileri, tasarımın yeniden kullanılmasını optimize eden yaygın ve tekrar kullanılabilir malzemeler sunar. Otomatik tasarım ve yönetim araçlarımızla terminal bloğu, kontaklar arası referans atamaları gibi tekdüze tasarım görevlerini kolaylaştırabilir ve hızlandırabilirsiniz.
*Tüm pazarlarda mevcut olmayabilir.


SOLIDWORKS Electrical Schematic Professional yazılımı

Ekipman ve diğer ürünler için gömülü elektrik sistemlerinin hızlıca geliştirilmesine yardımcı olan güçlü, sorunsuz, kullanımı kolay, tek kullanıcılı şema tasarım aracıdır. Yerleşik ve web özellikli sembol kütüphaneleri, üreticinin parça bilgileri ve 3D bileşen modelleri tasarımın yeniden kullanılmasını optimize eden yaygın ve tekrar kullanılabilir malzemeler sunar. Otomatik tasarım ve yönetim araçlarımızla PLC, terminal bloğu, kontaklar arası referans atamaları gibi tekdüze tasarım görevlerini kolaylaştırabilir ve hızlandırabilirsiniz.


SOLIDWORKS Electrical 3D yazılımı

Elektriksel şematik tasarım verisini bir makine veya diğer ürünün SOLIDWORKS 3D modeliyle iki yönlü ve gerçek zamanlı olarak entegre edin. SOLIDWORKS Electrical 3D, elektriksel tasarım elemanlarını 3D model içinde otomatik olarak birbirine bağlamak için elektrik bileşenlerini yerleştirmenizi ve gelişmiş SOLIDWORKS tesisat teknolojisini kullanmanızı sağlar. Elektriksel ve mekanik tasarımlar arasında tasarım ve malzeme listesi senkronizasyonunu korurken teller, kablolar ve kablo demetleri için en uygun uzunluğu belirleyin.


SOLIDWORKS Electrical Professional yazılımı

SOLIDWORKS Electrical Schematic’in elektrik şeması işlevlerini, SOLIDWORKS Electrical 3D’nin 3D modelleme özellikleriyle güçlü ve kullanımı kolay bir pakette birleştirin. SOLIDWORKS Electrical Professional, elektrik ve mekanik tasarım entegrasyonuyla çalışan kullanıcılar için idealdir.


CircuitWorks yazılımı

SOLIDWORKS 3D CAD yazılımındaki CircuitWorks™ aracını kullanarak elektrik CAD (ECAD) ve mekanik CAD (MCAD) tasarımcıları arasında veri paylaşın. CircuitWorks™, kullanıcıların elektrik tasarım verilerini paylaşmalarına, karşılaştırmalarına, güncellemelerine ve izlemelerine olanak sağlayarak elektrik-mekanik entegrasyon problemlerini daha hızlı çözmelerine yardımcı olur.


Videoları izleyin                                          Broşürü inceleyin                                          Teklif Alın