Haberler

konmak_

 

Ses3000 CNC KONMAK 2015 Fuar’ında da Sizlerle…

Ses3000 CNC olarak,  30 Nisan – 3 Mayıs 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek olan KONMAK 2015 Fuar’ında siz değerli müşterilerimizi standımızda görmekten onur duyarız.

 

Online Davetiye İçin Tıklayınız>>

maxresdefault
 

Mastercam X9 Yenilikleri…

Mastercam X9′ de ilk fark edeceğiniz özellikler, X9 ‘un geliştirilmiş iş akışı ve yepyeni grafikler olacaktır. Geliştirilmiş görüntü ile birleştirilmiş, daha temiz ve daha duyarlı seçim, Mastercam’ e çok daha kolay kullanım özelliği sağlar.

 

Detaylar İçin Tıklayınız>>

 

3t fuar
 

Ses3000 CNc Olarak, 3T Uluslararası Metal İşleme, Kalıp, Otomasyon ve Kaynak Teknolojileri Fuarı’na Katılıyoruz.!

3T, Uluslararası Metal İşleme, Kalıp, Otomasyon ve Kaynak Teknolojileri Fuarı, 5-8 Mart 2015 tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda 13’üncü kez gerçekleştirilecek. Ses3000 CNC Olarak, 3. Hol , 3014 No’lu Standda sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

 

Online Davetiye İçin Tıklayınız >>

mühendisler 

ELİT MÜHENDİS OLMAYA HAK KAZANAN UZMANLARIMIZ, SOLIDWORKS WORLD 2015’TE ÖDÜLLERİNİ ALDI..!

11 Şubat 2015 tarihinde ABD’nin Arizona eyaletinde düzenlenen SOLIDWORKS WORLD 2015 toplantısı kapsamında düzenlenen ‘SOLIDWORKS World 2015 Reseller Awards Dinner’ ödül töreninde, bu yıl içerisinde ‘SOLIDWORKS Elite Engineer’ olmaya hak kazanıp, ödüllerini alan mühendislerimiz Ömer Keleş ve Timuçin Ersin Taşdemir ‘i tebrik ediyoruz. Firmamız bünyesinde dünya çapında üst düzey geçerliliğe sahip bu ünvanı kazanmayı hak eden iki uzmanımız ile birlikte siz değerli müşterilerimize çözüm sunmanın haklı gururunu yaşayarak arkadaşlarımızın başarılarının devamını diliyoruz.

YCM_60.YIL_Kutlaması - 2014_2 

YCM (YEOGN CHIN MACHINERY) 60. YILINI KUTLADI…

Dünyanın önde gelen makine firması YCM 60. Yılını Tayvan’daki fabrikasında özel bir davetle  kutladı.  60’a yakın distribütörün ve makina alıcılarının katıldığı davette yaklaşık 120 davetli bir araya geldi.

Devamı için tıklayınız

 

 

TouchDMIS6 

KALİTE PARMAKLARINIZIN UCUNDA!!

TouchDMIS sadece birkaç saat içinde öğrenilebilir oluşu ve sorunsuz CAD entegrasyonu ile tam fonksiyonel bir CMM yazılımıdır.

TouchDMIS’in minimalist kullanıcı arayüzü uzman CMM kullanıcılarının yanı sıra aynı zamanda yeni kullanıcılar içinde maksimum verimliliği sağlayacak şekilde ergonomik olarak geliştirilmiştir.

TouchDMIS ile tanışmak için tıklayınız…

 

 

 

IMG_0255 

 Ses3000 CNC Ailesi, Geleneksel Kahvaltı Etkinliğinde…

Ses3000 CNC İstanbul merkez ofisinde görev alan  takım arkadaşlarımız ve aileleri geleneksel olarak her yıl düzenlediğimiz kahvaltı etkinliğimizde bir aradaydı.

Bu yıl  Hidiv Kasrı’ nda düzenlediğimiz etkinliğimizde, takım arkadaşlarımız ve ailelerimizin kaynaşmasıyla, eğlenceli ve keyifli bir kahvaltıyı daha bu yıl da geride bıraktık.

 

Gelecek yıllarda farklı mekanlarda, aynı keyifte bir çok kahvaltıda bir yine bir arada olmayı umut ediyoruz.

Etkinliğimize katılan tüm takım arkadaşlarımıza ve ailelerine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız….

 

 

solidworks-20141

SOLIDWORKS 2014 SERVİS PAKETİ 3.0 ÇIKTI !!!

Güncellemelerinizi yapabilmek için bizleri arayabilir, SolidWorks programı içerisinden, ‘Yardım’ menüsündeki ‘Güncellemeleri Denetle’ seçeneği ile veya aşağıdaki linkten güncellemeyi indirip kurabilirsiniz.

SolidWorks 2014 Servis Paketi 3.0 yüklemek için tıklayınız >>> 

NOT: YENİ SÜRÜMÜ İNDİREBİLMENİZ İÇİN ABONELİK ANLAŞMANIZIN GÜNCEL OLMASI GEREKMEKTEDİR.

 

 

 

CADCAM CAD/CAM ENTEGRASYONU: ÜRÜN GELİŞTİRME SÜRECİNİZİ ÖNEMLİ ORANDA GELİŞTİRİNEntegre CAD/CAM çözümü kullanarak tasarım ve üretim arasında geleneksel hale gelmiş kopukluktan doğan sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Entegre CAD/CAM platformuyla döngü sürelerini azaltabilir, maliyetleri kontrol edebilir, kaliteyi geliştirebilir ve bir yandan da ürün tasarımı ve üretim personeli arasında işbirliğini güçlendirebilirsiniz.Devamı için tıklayınız

 

Mastercam X7 (3D Logo Version)

Mastercam X7 MU2 çıktı!

Mastercam X7 MU2 piyasaya sürülmüştür. Güncellemeyi aşağıdaki linkten gerçekleştirebilirsiniz.

İndirmek için tıklayın.

 

 

IMG_9374 SOLIDWORKS Plastics Semineri!20 Mart 2014 Perşembe günü Ses3000 Bayrampaşa Merkez binasında yer alan seminer salonunda SOLIDWORKS Plastics semineri gerçekleşti. Uzman eğitimcilerimiz Ömer Keleş ve Timuçin Esen ‘in anlatımıyla SOLIDWORKS Plastics ‘in yeniliklerinin ve özelliklerinin anlatıldığı seminerimizde en düşük maliyetlerde en verimli üretimi yapabileceğiniz analizler sizlerle paylaşıldı.Katılımcı olan tüm firmalara teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 

Benchmark-Rendering-391x285

COORD3 YENİ BENCHMARK’I PİYASAYA SUNDU!!

Dünya’da önde gelen 3 BOYUTLU ÖLÇME Makinası Üreticisi, İTALYAN Firması olan COORD3,yeni BENCHMARK CMM’i birçok avantajla sunuyor. 

Devamını okumak için tıklayınız >>>

 

MasterCAM Swiss Expert, TORNOS Firmasından EN İYİ CAM Programı Sertifikası Aldı !!!

 

CNC Otomat tezgahlarında uzman MasterCAM Swiss Expert (Eski ismi SylvieXpert) CAD/CAM Programı, Dünya’da önde gelen CNC Otomat Tezgah üreticilerinden TORNOS S.A. tarafından en uyumlu, en kaliteli (SIFIR HATA) ve en kompleks işleri başarılı ve kolay yapabilen program sertifikası verilmiştir.

 

TORNOS Sertifikası için aşağıdaki linke tıklayınız >>>

tornos-cam-cert-ltr-sylviexpert-uk

 

 

images

MASTERCAM PRODUCTIVITY ÇIKTI !!!

Renishaw Prob ile Ölçme

Mastercam X7’ye işleme sırasında ölçme yapmak için  Renishaw’s Productivity+™ entegre edilmiştir. Bu program; fikstür ofsetlerine, parçayı sıfırlamaya ve kritik ebatlara karar vermek için takım üzerindeki ölçme probunu kullanır. Prob kullanımı; takım ön ayarına, pahalı fikstürlere ve el ile ayarlamaya olan ihtiyacı kaldırır. İşleme sırasında dahi, üretim prosesinizi iyileştirmek için makina ofsetlerinin otomatik olarak ayarlanmasını sağlar.

 

 

 

images

SOLIDWORKS 2013 SERVİS PAKETİ 5.0 ÇIKTI !!!

Güncellemelerinizi yapabilmek için bizleri arayabilir, SolidWorks programı içerisinden, ‘Yardım’ menüsündeki ‘Güncellemeleri Denetle’ seçeneği ile veya aşağıdaki linkten güncellemeyi indirip kurabilirsiniz.

SolidWorks 2013 Servis Paketi 5.0 yüklemek için tıklayınız >>>   

NOT: YENİ SÜRÜMÜ İNDİREBİLMENİZ İÇİN ABONELİK ANLAŞMANIZIN GÜNCEL OLMASI GEREKMEKTEDİR.

 

 

SolidWorks_2014_Yenilikleri SolidWorks 2014 ÇIKTI !!! Müthiş Yenilikler Sizi Bekliyor !!!
SolidWorks’ün son sürümü olan ve bugüne kadar en gelişmiş olan 2014 sürümü çıkmıştır.
SolidWorks 2014 sürümünde sizleri bekleyen onlarca yenilikler bulunmaktadır. Bu yenilikler sayesinde tasarımlarınızı çok daha hızlı ve daha kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
SolidWorks 2014 ile tasarımlarınızda sınır tanımayacaksınız.Tasarım Araçları : Güçlü yeni özellikler ve zaman kazandıran kısa yollar, tasarım verimini artırır.
İş Akışları : Geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ve basitleştirilmiş işlem adımları, işi daha hızlı yapmanıza yardımcı olur.
Performans : Daha hızlı sistem yanıtı ve otomatik süreçler, tasarıma odaklı kalmanızı sağlar.
Görselleştirme : Güçlü görsel araçlar ve gerçekçi ürün deneyimleri, birlikte çalışmayı kolaylaştırır.
Ürün Geliştirme Süreci : Üretim açısından kanıtlanmış entegre çözümler, iş fırsatlarınızı artırmanıza yardımcı olur.SolidWorks 2014 Yeniliklerini Hemen Keşfetmek için tıklayınız >>> 
kurdel
 
 
 
 
 
Ses3000 CNC BURSA ŞUBESİNİ HİZMETİNİZE AÇMIŞTIR…12.06.2013 tarihinde siz değerli müşterilerimizin hizmetine BURSA ŞUBEMİZİ açtık.

 

Devamını okumak için tıklayınız >>>

 

 

 

   
   
davetiye

MASTERCAM X7 TANITIM SEMİNERİ 

16 Mayıs 2013 tarihinde Ses3000 Bayrampaşa Merkez binasında yer alan seminer salonunda Mastercam X7 Tanıtım Seminerı gerçekleşti.

 

Devamını okumak için tıklayınız >>>

 

 

 

   
21147_507562572624606_896526874_n

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ “İŞ’TE GELİŞİM ZİRVESİ”

07, 08 ve 09 Mayıs 2013 tarihlerinde İstanbul Ticaret Üniversitesi yeni mezun ya da mezun olacak öğrenciler için bir sosyal sorumluluk organizasyonu gerçekleştirdi.

Bizler de Ses3000 olarak bu etkinlikte yer alarak, SolidWorks ve Mastercam CAD/CAM yazılım kurslarımızdan bahsettik ve öğrencilere staj imkânları sunduk.

 

Devamını okumak için tıklayınız >>>

 

 

 

7559_520210538017393_1959801993_n(300)

SOLIDWORKS SERVİS PAKETİ 4.0 ÇIKTI !!!

 

Güncellemelerinizi yapabilmek için bizleri arayabilir veya SolidWorks programı içerisinden, ‘Yardım’ menüsündeki ‘Güncellemeleri Denetle’ seçeneği ile güncellemeyi indirip kurabilirsiniz.

 

SolidWorks_2013_Yenilikleri(300

SOLIDWORKS 2013 YENİLİKLERİNİ KEŞFEDİN !!!

 

SolidWorks 2013 versiyonu bir çok yeniliklere sahiptir.SolidWorks 2013 yeniliklerini incelemek için tıklayınız.

 

 konmak2

KONMAK 2013 FUARINDA BULUŞUYORUZ ! 

 

4 – 7 Nisan 2013 tarihlerinde Konya TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan KONMAK 2013 Fuarına katılıyoruz.ŞOK FİYATLAR VE KAMPANYALARI KAÇIRMAYIN !

Detaylı Bilgi ve Ücretsiz Online Davetiye İçin Tıklayınız >>>

 

   
Aile_Boyu_KAMPANYA

Ses3000 CNC ‘den Aile Boyu Kampanya !!!

Ses3000 CNC ‘den Büyük fırsat. Yatırım yapmanızın tam zamanı.
Stoktan hemen teslim sayesinde üretim gücünüzü HEMEN arttırabilirsiniz.
Bir çoğu YENİ Model olan 560 mm ‘den 3200 mm ‘ye kadar BÜYÜK EBATLI ve yine
YENİ YATAY İşleme Merkezi Tezgahlarında ŞOK FİYATLAR !!!!
Ayrıca, katma değeri yüksek ürünler üretmeniz için ihyiyacınız olan;
MasterCAM for SolidWorks CAD/CAM Programını da kampanya’daki tezgahlar ile birlikte
almanız durumunda kaçırılmayacak çok cazip fiyatlar !!! Hemen Arayınız …

Tel: 0212 – 674 25 07 veya 674 25 08
E-Posta : bilgi@ses3000.com

Detaylı Bilgi İçin: Ses3000 ‘den Aile Boyu Kampanya için tıklayınız >>>

   
Fuar Logosu

 

Ses3000 CNC TIMTOS 2013 FUARINA KATILDI !

Ülkemizde çok iyi tanınan bir marka olan YCM’yi yıllardan beri Ses3000 CNC pazarlayıp teknik desteğini vermektedir. Firma her yıl yeni bir ürün piyasaya çıkarma, yeni bir teknolojik geliştirme yapma çalışmaları ile piyasaya hakimdir. 05 – 10 Mart, 2013 tarihleri arasında Tayvan Taipei’de gerçekleşen TIMTOS 2013 Fuarına Ses3000 büyük bir müşteri grubuyla katıldı.Devamını okumak için >>> 

   
YCM_Europe_Award (3)

Ses3000 CNC ÖDÜLLERE DOYMUYOR !

05 – 10 Mart, 2013 tarihlerinde Tayvan Taipe’de gerçekleşen TIMTOS  2013 Fuarında YCM (SUPERMAX) ve YCM-EXCETEK firmaları tarafından Ses3000 CNC bir kez daha ödüllere layık görüldü.

Devamı okumak için >>>

   
SW_Elektrik ile tasarımlarınızı geliştirin

SolidWorks Electrical SolidWorks Elektrik Programı Çıktı …


SolidWorks Çözüm Sunmaya Devam ediyor ve SolidWorks Electrical ‘ı daha hızlı ve daha kolay tasarım ve otomasyonlarınız için sizlere sunuyor. SolidWorks Electrical, 3D – SW Electrical yazılımında oluşturulan şemalardaki elektriksel tasarım verilerinin makine veya ürünün genel 3B modeline dahil edilmesine imkan tanır. SolidWorks Elektrik, kalitenizi arttırmanıza ve ürünü pazara daha kısa sürede sunmanıza yardımcı olur.
Detaylı Bilgi İçin: SolidWorks Electrical

                                         
SW_Plastik

SolidWorks Plastics Plastik Akış Analizi Programı Çıktı …

SolidWorks firması sizlere yeni bir çözüm aracı daha sunuyor; SolidWorks Plastics, Plastik parça tasarımı yapan veya plastik enjeksiyon kalıpları tasarımı/üretimi yapan firmalar için geliştirilmişileri düzey bir Plastik Akış Analizi Programıdır. Plastik dolum ‘dan Hava Kabarcıklarına kadar plastik enjeksiyon parçalarının ve kalıplarının komple AKIŞ Analizlerini yapar ve otomatik rapor çıkarır. SolidWorks Plastics – Akış Analizi programı; üretim hatalarını parça veya kalıp tasarımının ilk aşamalarında tespit etmenize ve kalıp revizyonlarından kurtulmanıza, kalitenizi arttırmanıza ve ürünü pazara daha kısa sürede sunmanıza yardımcı olur.
Detaylı Bilgi İçin: SolidWorks Plastics
Video için tıklayınız >>>

   

 

 

TEKLİF TALEBİ