3DEXPERIENCE PLATFORM ROLLERİYLE SOLIDWORKS’te 1 ALANA 1 BEDAVA

 

3DEXPERIENCE PLATFORM ROLLERİYLE SOLIDWORKS’te 1 LİSANS ALANA 1 LİSANS BEDAVA

Bir SOLIDWORKS masaüstü lisansı ile birlikte 3DExperiencePlatform rollerinden en az iki tane alana ikinci masaüstü lisans ücretsiz. Stoklarla sınırlıdır.

Dünyamızın hızlı değişimlerden geçtiği bugünlerde, alışık olduğumuz iş yapış biçimleri de sorgulanıyor ve değişiyor.

SOLIDWORKS portföyü ile yenilikçi ürünleri pazara daha hızlı sunarken tasarım ve üretim kaynaklarınızın verimliliğini en üst düzeye çıkarır. SOLIDWORKS çözümleri ile tasarımcılar, mühendisler, üretim, pazarlama ve satış ekipleri kolaylıkla birlikte çalışabilirler.

Bulut tabanlı 3DEXPERIENCE platform en iyi tasarım çözümlerini, ekipleriniz arasında sorunsuz iş birliği ve iletişime imkanı, bulutta güçlü veri ve yaşam döngüsü yönetimi, simülasyon ve üretim uygulamalarıyla birleştirerek sevdiğiniz SOLIDWORKS’ü güçlendirir.

TEKLİFİMİZLE İLGİLİ DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN;

3DExperiencePlatform rolleri, 12 aylık abonelik olarak satın alınmalıdır.

Masaüstü lisanslardan fiyatı daha düşük olan hediye edilecektir. Bu tekliften faydalanabilmek için bir SOLIDWORKS masaüstü lisansının iskontosuz ve indirimden önceki fiyatından alınması gereklidir. Bu teklif sadece bakım anlaşması ile birlikte yapılan satışlarda ve alınacak ikinci SOLIDWORKS yazılımının bakım anlaşması bedelinin ödenmesi durumunda geçerlidir. Başka bir kampanya veya indirim ile birleştirilemez. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

SOLIDWORKS standart alımlarına, Upgrade’ lerde ve term license’larda gecerli değildir. Eğitim ve research lisanslarında geçerli değildir. Başka kısıtlamalar uygulanabilir. SOLIDWORKS kampanyayı değiştirme ve sonlandırma hakkını saklı tutar. Kampanyaya dahil olan ürünler: SOLIDWORKS Professional, Premium; Simulation Standard, Professional, Premium; Flow Simulation; Plastic Standard, Professional, Premium; Composer; SOLIDWORKS Electrical Schematic Professional, SOLIDWORKS Electrical 3D, SOLIDWORKS Electrical Professional; SOLIDWORKS PCB; Inspection Standard, Inspection Professional; MBD Standard; SolidWorks PDM Professional CAD Editor, PDM Professional Contributor, PDM Professional Viewer.

Her iki masaüstü lisans için de 12 aylık abonelik bedeli ödenmelidir. Bir şirket bu kampanyadan sadece bir sipariş için faydalanabilir.

SOLIDWORKS Kampanya Teklifi İste